Resident Evil 3 Remake demosu için tarih verildi

Koronavirüs salgını genel itibariyle dünyadaki tüm kesimleri etkiledi. Lakin bu salgından en az etkilenenin oyun dalı olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Salgın nedeniyle konutlarına kapanan halk vakit geçirmek için kendisini oyunlara verdi. Münasebetiyle bu devirde çıkacak olan kaliteli üretimlerin da epey yüksek satış sayılarına ulaşması sürpriz olmayacaktır.

Önümüzdeki periyotta satışa sunulacak olan tanınan oyunlardan birisi de Capcom imzası taşıyan Resident Evil 3 Remake.

Önümüzdeki Nisan ayının birinci haftasında raflardaki yerini alacak olan imal PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da uzunluk gösterecek.

Capcom tarafından yapılan açıklamada, Resident Evil 3 Remake’in çıkışı öncesinde bir de demo yayınlanacağı açıklandı. Üretimci grup tarafından verilen bilgiye nazaran Resident Evil 3 Remake demosu 19 Mart’ta kullanıma sunulacak. Demo Xbox One için sabah saatlerinde, PC ve PS4 içinse akşam saatlerinde indirmeye açılacak.

Ayrıca online olarak oynanabilen Resident Evil Resistance için de 27 Mart’ta bir açık beta düzenlenecek. 3 Nisan’a kadar devam edecek olan açık betada oyuncular 4 vs 1 asimetrik co-op hayatta kalma oyunu Resident Evil Resistance’ı deneyimleyebilecekler.

Bu ortada taban not olarak hatırlatalım. Resident Evil Resistance, Resident Evil 3 Remake’i alanlara fiyatsız olarak sunulacak.

Başa dön tuşu