Immortals Fenyx Rising ve Roller Champions da Steam’e Geliyor

Ubisoft, Immortals Fenyx Rising ve Roller Champions oyunlarının da önümüzdeki hafta Steam mağazasına geleceğini müjdeledi. Şimdiden istek listenize alabiliyorsunuz. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Ubisoft, Epic Games ile 2019 yılında yaptığı muahede ile oyunlarını PC platformunda kendi mağazası ile Epic Games Store’a özel olarak satışa sunmaya başlamıştı. Fakat vakit içerisinde köprünün altından oldukça bir su akmış olacak ki yakın bir vakit evvel yaptığı duyuru ile Steam mağazasına geri dönme kararının alındığını öğrenmiştik.

Bu duyurunun üzerinden çok geçmeden, Assassin’s Creed Valhalla 6 Aralık 2022 Salı günü Steam üzerinden de satışa sunulmuş ve 2019 yılının Nisan ayında kaldırılmış olan Anno 1800 de 8 Aralık 2022 Perşembe günü geri dönüş yapmıştı.

Immortals Fenyx Rising ve Roller Champions da Steam Yolcusu

Fransız yayıncı oyunlarını dijital mağazaya getirmeye devam ediyor ve sıradaki oyunlar da Roller Champions ve Immortals Fenyx Rising olacak. Bir gün ortayla 13 Aralık 2022 ve 15 Aralık 2022 tarihlerinde kullanıcılar ile buluşacaklar.

Her iki oyunu da halihazırda istek listenize ekleyebiliyorsunuz. Şu an için resmi sayfasında görünmüyor olsa da, Immortals Fenyx Rising oyununun standart sürümüne ek olarak kıssa odaklı üç indirilebilir içeriğine ek fiyat ödemeden erişim sağlayabileceğiniz Dönem Bileti içeren Gold sürümüyle de geleceğine kuşku yok. Bu içeriklerin bağımsız olarak satın alınıp alınamayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Roller Champions Hakkında

Rekabete dayalı aksiyon ile işbirlikçi kadro oyununu bir ortaya getiren Roller Champions, üçe üç oynanan bir oyun olarak karşımıza çıkmıştı. Oynanış sistemi olarak, topu aldıktan sonra kaybetmeden alanda bir tıp atmanız ve nihayetinde de gol atmanız üzerine dayalı. Bu süreçte fazladan tipler tamamlayarak daha fazla puan kazanabilmek mümkün oluyor.

Immortals Fenyx Rising Hakkında

Hikayeye nazaran, Fenyx rolünde olacağız ve Yunan ilahlarını karanlık bir lanette kurtarmak için gayret edeceğiz. Her biri ilahlardan esinlenilmiş yedi farklı bölgeye ayrılan bir açık dünyada geçecek olan senaryo boyunca, Achilles’ın kılıcı ve Daidalos’un kanatları üzere tanrısal güçlerini kullanarak Cyclops ve Medusa dahil güçlü mitolojik canavarlar ile hem havada hem de karada savaşacağız. Çatışmalar sırasında ok dahil çeşitli silahlar ve telekinezi dahil çeşitli yetenekler kullanabileceğiz. Oyunda ayrıyeten çözülmeyi bekleyen bulmacalar da olacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu