Red Dead Redemption 2 ücretsiz oluyor!

Rockstar Games tarafından geliştirilen ve Yabanî Batı’da geçen açık dünya oyunu Red Dead Redemption 2 fiyatsız oluyor. Mayıs ayında Xbox One kullanıcıları RDR2’ye fiyatsız olarak erişebilecekler. Bahis ile ilgili Microsoft tarafından yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Red Dead Redemption 2 fiyatsız oluyor!

175’in üzerinde mükafatın sahibi olan ve birçok profesyonel oyuncu tarafından son vakitlerin en gerçekçi açık dünya oyunu olarak gösterilen Red Dead Redemption 2, 7 Mayıs’ta konsol için Xbox Game Pass platformuna eklenecek.

Oyunun piyasaya sürülme tarihinden itibaren birçok incelemeye mevzu olan efsanevi oyun Red Dead Redemption 2, macera sever oyuncuları etkilemeye devam ediyor. Ayrıntılı ve nefes kesen grafiklere sahip oyunun sürükleyici bir kıssası de bulunuyor.

Oyunu daha evvel deneyimleyen yahut deneyimlemek isteyen konsol oyuncularına bir sürpriz haber de Microsoft’tan geldi. Yapılan açıklamada, 7 Mayıs tarihinden itibaren konsol için Xbox Game Pass platformuna üye oyuncuların hiçbir ek fiyat ödemeden Red Dead Redemption 2’ye erişim sağlayabileceği duyuruldu. Yeni eklenecek oyunla birlikte içeriği daha da zenginleşen Microsoft Xbox ve Xbox Game Pass, önümüzdeki periyotta de eklenecek yeni içeriklerle oyuncuların vazgeçilmez tercihi olmaya devam edecek.

Aylık tek bir fiyatla 100’den fazla oyun

Oyuncular için NBA 2K20, PES 2020, Forza Horizon 4, Gears 5 üzere birçok yüksek kaliteli oyunlar da dâhil olmak üzere, 100’den fazla oyuna erişim sağlayan Xbox Game Pass, avantajlı fiyatıyla oyuncuların vazgeçilmez platformu olmayı sürdürüyor. Daima güncellenen oyun kütüphanesi ve yayınlandığı gün erişilebilen Microsoft oyunlarıyla aylık yalnızca 29,99 TL’lik fiyatla sunulan Xbox Game Pass, fiyat-performans açısından da piyasadaki başka çoklu oyun platformları ortasında öne çıkıyor.

Başa dön tuşu