Qi şarj desteğine sahip HyperX Cloud Flight S kutudan çıkıyor!

Son periyotta oyuncu kulaklıklarında aşikâr bir çıtanın aşıldığını söyleyebiliriz. Bilhassa e-spor aktivitelerinin yaygınlaşmasıyla birlikte çok farklı çeşitte kulaklık modelleri ortaya çıkmaya başladı. Hakikaten HyperX imzası taşıyan Cloud Flight S de bunlardan biri.

Qi şarj takviyesine sahip HyperX Cloud Flight S kutudan çıkıyor!

Kutusunu açtığımız HyperX Cloud Flight S pek çok kulaklıkta rastlayamayacağınız bir bilhassa geliyor. O da Qi şarj takviyesi. Malum, oyuncu temalı kulaklıklarda şimdiye kadar bu türlü bir özelikle karşılaşmamıştık. Pekala ancak Qi şarj dayanağı bir oyuncu kulaklığı için ne kadar gerekli?

HyperX Cloud Flight S, kablosuz yapısı, kulağa rahatça oturan süngerleri ve hafif yapısıyla ön plana çıkan bir kulaklık.

Hali hazırdaki ülkemizdeki fiyatı ise yaklaşık olarak 1000 TL civarlarında. Tabi kulaklığı aldığınız adrese nazaran bu fiyat 3 aşağı 5 üst değişebilir.

Son devirde fiyatı 4 haneli sayılara ulaşan oyuncu kulaklıkları görmeye artık alıştık. Elbette bu durumun birden fazla neden var. Lakin kulaklık benim için çok da kıymetli değil. Ses gelsin kâfi diyorsanız 100 TL altına bile kelamım ona oyuncu kulaklıkları mevcut. Burada tercih büsbütün oyun severlerin kulaklıktan beklentisine ve tabi ki bütçesine kalıyor.

Başa dön tuşu