From Software’ın yeni projesi: Elden Ring!

Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici From Software, fantezi aksiyon RPG macera oyunu Elden Ring’i PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyurdu. 

From Software’ın yeni projesi: Elden Ring!

Elden Ring, FromSoftware, Inc. ve  Bandai Namco Entertainment Inc. tarafından geliştirilen; Hidetaka Miyazaki ve George R.R. Martin tarafından yaratılan bir dünya geçen bir fantezi aksiyon RPG macera oyunu.

FromSoftware Inc. lideri ve oyun direktörü Hidetaka Miyazaki; Armored Core, Dark Souls ve Sekiro: Shadows Die Twice üzere eleştirmenlerin beğenisini toplayan oyunları yönetmesi ile biliniyor.

New York Times’ın çok satanlar listesinde 1. sıraya yükselen George R.R. Martin; Buz ve Ateşin Müziği – Taht Oyunları, Hükümdarların Çarpışması, Kılıçların Fırtınası, Kargaların Ziyafeti ve Ejderhaların Dansı üzere eleştirmenlerin beğenisini toplayan romanlar ile biliniyor.

Yazar-yapımcı olarak da The Twilight Zone, Hoş ve Nahoş ve çeşitli uzun metrajlı sinemalar ve denemeler üzerinde çalıştı. Duyuru fragmanını üstteki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. Oyunun çıkış tarihi şimdi resmi olarak duyurulmuş değil. 

Başa dön tuşu