PUBG Mobile ile Dragon Ball İşbirliği Geliyor

Krafton tarafından yapılan açıklamayla, PUBG Mobile ile Dragon Ball işbirliği duyuruldu. Bu işbirliği kapsamında, anime serisinin karakterleri 2023 yılı içerisinde taşınabilir Battle Royale oyununa gelecek. Duyurunun ayrıntıları haberimizde.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz vakit zarfında Güney Kore menşeli şirket, taşınabilir Battle Royale oyunu için sayısız işbirliklerine imza atmış ve bu bağlamda da hem oyun hem de dizi ve sinema bölümünden değerli karakterleri farklı bir cihanda yönetme fırsatı bulmuştu. Assassin’s Creed sonrasında, artık de Dragon Ball işbirliği gündemde. Yapılan açıklamanın ayrıntıları ise şöyle;

PUBG Mobile ile Dragon Ball İşbirliği, 2023 Yılında Geliyor

Dünyanın en tanınan taşınabilir oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, dünya çapında sinemalarda gösterime giren Dragon Ball Muhteşem: HARİKA HERO için ikonik anime serisi DRAGON BALL ile yesyeni bir işbirliğine gittiğini duyurdu.

Bu işbirliğiyle DRAGON BALL dünyası ve birden fazla jenerasyonun severek büyüdüğü karakterler, 2023’te PUBG MOBILE’ın uçsuz bucaksız savaş alanlarına gelecek. PUBG MOBILE daha evvel NEON GENESIS EVANGELION, JUJUTSU KAISEN ve ARCANE üzere dünyaca ünlü öteki anime ve animasyon serileriyle de işbirliği yapmıştı.

PUBG MOBILE, bu yeni işbirliğiyle ilgili detaylar açıklamaya devam edecek.

Dragon Ball Üstün: HARİKA HERO konusu

Filmde bir vakitlerde Son Goku tarafından yok edilen Kırmızı Kurdele Ordusu’nun ruhunu devam ettiren şahıslar, son Android’ler Gamma 1 ve Gamma 2’yi yaratıyor. Bu iki Android, kendilerine “Süper Kahramanlar” diyerek Piccolo ve Gohan’a saldırmaya başlıyor. Sinema, yeni Kırmızı Kurdele Ordusu’nun gayelerini ve yeni Harika Kahramanlar’ın maceralarını bahis alıyor.

Dragon Ball Muhteşem: HARİKA HERO şu anda dünya genelinde birden fazla sinemada gösterimde.

Başa dön tuşu