Ücretsiz Epic Games Oyunları İndirmeye Açıldı (8 Aralık)

Haftalık olarak kullanıcılara sunulan fiyatsız Epic Games oyunları için yeni hafta bugün prestijiyle başladı. Dijital mağazaya uğrayıp kütüphanenize ekleyebileceğiniz oyunlar, Saints Row IV: Re-Elected ve Wildcat Gun Machine iken, önümüzdeki haftanın oyunu ise GİZEMLİ OYUN olarak belirlenmiş. Bunun nedeni ise, yılbaşına kadar gün başına dağıtılacak on beş oyundan birincisi olması. Bakalım listenin başında hangi sürpriz var?

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Ücretsiz Epic Games Oyunları Sizi Bekliyor

Saints Row IV: Re-Elected ve Wildcat Gun Machine için önümüzde yedi günlük mühlet var. Yani 15 Aralık 2022 Perşembe günü TSİ 19:00 öncesinden kütüphanenize eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sahip olabileceksiniz. Sonrasında ise gün başına bir oyunun fiyatsız verileceği yılbaşı devrine geçiş yapmış olacağız.

Saints Row IV: Re-Elected Hakkında

Ana karakterimiz The Boss, seçimleri kazanarak yeni Birleşik Devletler Lideri oluyor lakin çok geçmeden yeni bir tehdit baş gösteriyor. Dünya genelinde, şeytan Overlord Zinyak liderliğindeki yaratıklar ile şiddetli bir istila başlıyor. Hal bu türlü olunca, iş başa düşüyor. Eski ve yeni Saints üyeleri bir ortaya gelerek, dünyayı bu şiddetli istiladan kurtarmak için amansız bir gayrete girişiyorlar. Öykü boyunca birçok farklı ve değişik çeşitte araç ve silah kullanabilmenin yanı sıra bu silahları özelleştirebilmeniz de mümkün oluyor.

Wildcat Gun Machine Hakkında

Wildcat Gun Machine patlayıcı ve çok hareketli bir deneyim! Çok çeşitli silahlarla, dev mech robotlarla ve şirin kedilerle birlikte iğrenç vücutlu yaratıkların akınlarına karşı savaştığın bir kurşun cehennemi zindan tarama macerasına atıl.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte hayli geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu