Prime Gaming Aralık 2022 Oyunları Sızdırıldı

Amazon Prime abonelerine önümüzdeki ay sunulacak olan Prime Gaming Aralık 2022 oyunları, resmi duyuru öncesinde sızdırıldı. Bu kez listede toplam kıymeti 336 TL olan beş oyun bulunuyor. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games mağazasına benzeri olarak, Prime Gaming servisi üzerinden de sistemli olarak her ay birçok oyun indirmeye sunuluyor. Geçmişte birçok kaliteli oyunu epeyce makul, hatta tabir yerindeyse sudan ucuz diyebileceğimiz bir fiyat karşılığında aboneleri ile buluşturmuştu.

Son devirde billbil-kun tarafından sızdırılan bilgiler ile e-ticaret devi Amazon şirketinin kullanıcılara abonelikleri kapsamında sunacağı oyunlardan haberdar oluyordu. Bu kere sahneye MyDealz sitesi çıktı ve yeni ay için belirlenen oyunları, resmi duyuru öncesinde ortaya çıkarttı.

Prime Gaming Aralık 2022 Oyunları Ortaya Çıktı

  • Banners of Ruin
  • Brothers – A Tale of Two Sons
  • Doors: Paradox
  • Quake
  • Spinch

Listedeki oyunlarda birinci göze çarpan elbette Brothers – A Tale of Two Sons oluyor. Daha evvelce Epic Games mağazasından da fiyatsız olarak dağıtılmış olan oyun, Starbreeze Studios AB tarafından geliştirilmiş ve 505 Games tarafından da yayınlanmıştı. Epey his yüklü bir öykü sunan Brothers – A Tale of Two Sons, babalarının hastalığına deva bulmak maksadıyla güçlü bir seyahate çıkan Naiee ve Naia ismindeki iki kardeşin başından geçenleri anlatıyor.

Dikkat çeken öteki oyun ise, birinci kişi perspektifinden oynanan bir efsane Quake. id Software tarafından geliştirilmiş ve GT Interactive tarafından yayınlanmış olan birinci oyun, 1996 yılında oyuncular ile buluşmuştu. 2021 yılında ise büyük bir güncelleme ile 4K çözünürlük ve geniş ekran dayanağının yanı sıra, geliştirilmiş modeller, dinamik ışıklandırma, sertlik yumuşatma ve alan derinliği üzere görsel açıdan yenilikler ile geliyor. Ayrıyeten The Scourge of Armagon ve Dissolution of Eternity ve MachineGames tarafından geliştirilmiş olan yeni Dimensions of the Machine genişletme paketine de erişim sağlayabiliyorsunuz.

Bu oyunların dışında rol yapma oyunu Banners of Ruin, macera oyunu Doors: Paradox ve aksiyon oyunu Spinch de listede yer alan öteki oyunlar olarak karşımıza çıkıyorlar.

Başa dön tuşu