Prime Gaming Eylül 2022 Oyunları Sızdırıldı

Uzun bir vakittir her yeni ayın PlayStation Plus Essential oyunlarını sızdıran billbil-kun, bu hususta ne kadar sağlam bir kaynak olduğunu Sony Interactive Entertainment tarafından yapılan resmi duyurular ile öğrenmiştik. Kendisi artık de Amazon tarafında abonelere en bir fiyat ödemeden erişimde bulunabilecekleri Prime Gaming Eylül 2022 oyunları için sızıntı haberi ile karşımıza çıktı.

Bildiğiniz üzere Epic Games mağazasına emsal olarak, Prime Gaming servisi üzerinden de sistemli olarak her ay birçok oyun indirmeye sunuluyor. Geçmişte birçok kaliteli oyunu epeyce makul, hatta tabir yerindeyse sudan ucuz diyebileceğimiz bir fiyat karşılığında aboneleri ile buluşturmuştu.

Yeni ayın oyunları bir evvelki ayın son günlerinde duyuruluyor. Haliyle Amerika menşeli şirketin resmi duyuruyu yapması yakın, fakat muteber bir kaynak olan billbil-kun da bunu birazcık öne aldı diyebiliriz. Kullanıcı tarafından aktarılana nazaran, Eylül ayı içerisinde sekiz oyun servis üzerinden ek fiyat talep edilmeden dağıtılacak.

Prime Gaming Eylül 2022 Oyunları Hangileri Olacak?

  • Assassin’s Creed Origins
  • Football Manager 2022
  • Middle-Earth: Shadow of Mordor
  • The Dig
  • Defent the Rook
  • We. The Revolution
  • Castle on the Coast
  • Word of the Law: The Death Mask Collector’s Edition

Listedeki dikkat çekenlerden Assassin’s Creed Origins, 2017 yılında satışa sunulmuştu. Bizlere iki farklı devirde geçen iki farklı öykünün anlatıldığı oyunda, bir yandan hem büyük bir iktidar savaşının yaşandığı Antik Mısır’da Bayek ve Aya ikilisinin başından geçenler anlatılır hem de Hidden Ones ile The Order of the Ancients ortasındaki çatışmanın köklerine iniyoruz. Başka yandan ise yirmi birinci yüzyıla geçiş yapıyor ve Mısır topraklarındaki bir yapıtı bulmayı isteyen Abstergo Industries şirketi için araştırmacılık yapan Layla Hassan rolüne bürünüyoruz.

Göze çarpan bir öteki isim ise Middle-Earth: Shadow of Mordor. Yüzüklerin Efendisi ile Hobbit ortasındaki vakitte geçen oyunda, Mordor boyunca savaşacak ve bizimle gelen ruhun esrarını çözmeye çalışacağız. Birebir vakitte Güç Yüzükleri’nin kökenlerini keşfedecek, kendi efsanemizi yaratacak ve en son olarak da Sauron ile yüzleşeceğiz.

Bu oyunların haricinde, menajerlik tipindeki Football Manager 2022 de oynamanız gereken bir başka oyun olarak listedeki yerini almış. Hayli hoş oyunların bizi beklediğine kuşku yok. Elbette Amazon tarafından resmi olarak onaylanması durumunda. Gelişmeleri takipte olacağız.

Başa dön tuşu