Epic Games’in Ücretsiz Oyunları İndirmeye Açıldı (20 Ekim)

Bugün güncellenen mağaza sayfası ile Epic Games’in fiyatsız oyunları da indirmeye açıldı. Evvelki haftalarda olduğu üzere tekrar iki oyunu fiyatsız olarak kütüphanemize ekleme fırsatımız olacak. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları İndirmeye Açıldı

Bu hafta bizlere sunulmuş olan oyunlardan bir tanesi Evoland Legendary Edition iken, oburu ise Fallout serisinin en güzellerinden bir tanesi kabul edilen Fallout 3: Game of the Year Edition. 27 Ekim 2022 Perşembe günü TSİ 18:00 öncesinde buradan kütüphanenize eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sahip olabileceksiniz. Pekala önümüzdeki haftanın oyunu hangisi olacak? Epic Games tarafından açıklanana nazaran, Saturnalia ve da önümüzdeki hafta boyunca kullanıcılara sunulacak olan sıradaki fiyatsız oyunlar olacak.

Evoland Legendary Edition Hakkında

İçeriğinde Evoland: A Short Story of Adventure Görüntü Games Evolution ve Evoland II: A Slight Case of Spacetime Continuum Disorder oyunlarını bulunduran Legendary Edition, bizleri aksiyon-macera çeşidinin tek renkli görünümden başlıyor ve tam üç boyutlu grafiklere kadar uzanan gelişim tarihine ait bir seyahate çıkartıyor. Senaryo boyunca yeni teknolojiler, oynanış sistemleri ve görsel geliştirmeler açabiliyoruz. Bu süreçte bizleri çeşitli savaşlar, esprili diyaloglar ve birçok klasik oyuna referans da bekliyor.

Fallout 3: Game of the Year Edition Hakkında

Fallout 2 oyunundaki olayların otuz altı yıl sonrasındaki bir vakitte geçen Fallout 3’te, Vault 101 sakinlerinden bir adedini yönetiyoruz. Karakterimizin tabip ve bilim insanı olan babası James, gizemli bir formda ortadan kayboluyor. Bu olayın çabucak akabinde, karakterimiz Vault 101’in başındaki Overseer’ın da kendisini aramaya başladığını öğrenince, tek devayı kaçmakta buluyor ve bütün olaylar bu biçimde başlıyor. Öykü boyunca, Capital Wasteland genelinde bir yandan Enclave ismi verilen eski Birleşik Devletler hükümetinden kalanlar ile savaşırken bir yandan da karakterimizin babasını bulmamız gerekiyor.

Oyunun Game of the Year Edition’ı Operation: Anchorage, The Pitt, Broken Steel, Point Lookout ve Mothership Zeta olmak üzere beş genişletme paketinin tamamını içeriyor.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte hayli geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu