Obduction ve City of Brass artık ücretsiz!

Myst’in ardındaki bağımsız stüdyo Cyan tarafından geliştirilen ve 2016’da çıkan birinci şahıs bilim kurgu macera oyunu Obduction GOG kullanıcıları için kısa bir müddetliğine fiyatsız oldu.
 
İlgilenenler gog.com/game/obduction adresi üzerinden oyuna fiyatsız olarak sahip olabilir. Obduction 1 Haziran 16:00’a kadar fiyatsız dağıtılacak, bu tarihten evvel kütüphanenize eklerseniz oyun sizde kalacak.
 
Ayrıca GOG’da yaz indirimleri başladı. Warcraft I ve II Bundle, Diablo dahil olmak üzere 2000’den fazla eser indirimde. İndirimler 17 Haziran’da sonlanacak. Buradan göz atabilirsiniz. 

Buna ek olarak eski BioShock geliştiricileri tarafından Arap Gecelerinden esinlenilerek geliştirilmiş birinci şahıs aksiyon macera oyunu City of Brass Epic Games Store kullanıcıları için sonlu bir müddetliğine fiyatsız oldu.

İlgilenenler Epic Games Store üzerinden giriş yaparak oyunu fiyatsız olarak edinebilir ve akabinde Epic Games Launcher aracılığıyla bilgisayarına indirebilir. City of Brass 6 Haziran’a kadar fiyatsız dağıtılacak.

Bu tarihten evvel kütüphanenize eklerseniz oyun sizde kalacak. Bir sonraki fiyatsız oyun da aşikâr oldu. Kingdom New Lands 6 – 13 Haziran tarihleri ortasında Epic Games Store üzerinden fiyatsız indirilebilir olacak.

Başa dön tuşu