Razer Wolverine V2 Pro, PC ve PS5 için Duyuruldu

Amerikan-Singapurlu teknoloji şirketi, PC ve PS5 kullanıcıları için yeni denetim kolu Razer Wolverine V2 Pro duyurusunda bulundu. Halihazırda ön-siparişe açılmış olan denetim kolu ile ilgili ayrıntılar haberimizde.

Razer Wolverine V2 Pro, PC ve PS5 için Geliyor

Oyuncular için önde gelen global ömür usulü markası Razer, bugün PS5 Konsolları* ve PC için özelliklerle dolu kablosuz pro gamepadi olan Wolverine V2 Pro’yu duyurdu. Razer HyperSpeed Wireless, Razer Mecha-Dokunsal aksiyon düğmeleri, Razer HyperTrigger, 8 taraflı mikro anahtar D-Pad, 6 tekrar eşleştirilebilir düğme ve daha fazlasını içeren yeni Razer Wolverine V2 Pro, üstün performans ve denetim sunuyor.

Mobil ve Konsol Kısım Lideri Richard Hashim, “Razer Wolverine V2 Pro, rekabetçi oyunlara yesyeni bir sürat ve tutarlılık seviyesi getiriyor” dedi ve ekledi “Tutkulu konsol ve PC oyuncularının, oyunlarının tepesinde olmaları için muhtaçlık duydukları her şey bu gamepad’de.”

Tam Kontrol

Razer Wolverine V2 Pro, optimum sürat ve denetim için tasarlanmıştır. Yeni kuşak kablosuz pro gamepad, daha süratli düğme basışları ve her basışı hissetmek için geliştirilmiş dokunsallık ismine sırf 0,65 mm çalıştırma uzaklığına sahip, ortalama membran denetleyicisinden %30 daha az olan Razer Mecha-Dokunsal Aksiyon Düğmeleri ile donatılmıştır.

Dövüş oyunlarında eklemli ve hassas denetim için, 8-Yollu Mikro Anahtar D-Pad, oyuncuların mikro anahtarlara her istikametli basışını hissetmesini ve duymasını sağlar. Karmaşık kombinasyonlar yaparken yanlışsız ve kasıtlı hareketlere müsaade verir.

Razer HyperTrigger teknolojisi ile güncellenen Wolverine V2 Pro art tetikleyiciler yarış ve FPS tutkunları için harika formda tasarlanmıştır. HyperTrigger ile oyuncular, yarış oyunlarında araçlarını hızlandırmak için ölçülü tam aralıklı tuş basışları sağlayan moddan, FPS oyunlarında Razer’ın beğenilen oyun farelerindeki harekete geçirme (actuation) özelliğini hissettiren ve silahınızı çok süratli ateşlemenizi sağlayan yıldırım suratındaki tıklama modları ortasında geçiş yapabilirler.

Tam Kişiselleştirme

Razer Wolverine V2 Pro, 6 yine eşleştirilebilir düğme ve değiştirilebilir denetim çubuğu ile her oyun tarzına uygun birçok özelleştirme imkânı sunar: Oyuncular; 4 ekstra tetikleyicisini ve 2 özel tampon tuşunu tercih ettikleri komutlara atayabilirken, ya daha fazla sürat ya da hassasiyet için gamepad’in 2 ek denetim çubuk başlığıyla stillerine nazaran ekstra özelleştirme yapabilirler.

Ekstra ferdileştirme için gemapad, iOS ve Android için Razer Controller uygulaması üzerinden 16,8 milyondan fazla renk ve bir dizi efekt sunan Razer Chroma RGB tarafından desteklenmektedir.

Tam Bağlantı

Rekabetçi oyun taleplerini daha da karşılamak için Razer Wolverine V2 Pro, Razer HyperSpeed Wireless ile donatılmıştır. Dahil olan USB Type A dongle aracılığıyla ultra süratli 2,4 GHz kablosuz temas sağlayan kontrolör, PS5™ konsollarında ve PC’de sıkıntısız, düşük gecikmeli performans sağlar.

* Razer Wolverine V2 Pro, PlayStation için resmi lisans programı kapsamında geliştirildi ve Sony Interactive Entertainment’ın son eser onayına tabi olarak PlayStation 5 ile çalışmaktadır. PC uyumluluğu, Sony Interactive Entertainment tarafından test edilmemiş yahut onaylanmamıştır.

RAZER WOLVERINE V2 PRO

 • Razer Mekanik-Dokunsal Aksiyon Düğmeleri
 • 8 Taraflı Mikro Anahtar D-Pad
 • 6 Tekrar Eşleştirilebilir Çok Fonksiyonlu Düğme
 • Razer HyperTrigger
 • PS5 konsolları ve PC (Windows) ile uyumlu 3,5 mm analog ses ilişki noktası
 • 2 ek denetim çubuğu başlığı (uzun içbükey, kısa dışbükey)
 • Razer HyperSpeed Kablosuz 2.4GHz USB Tip A dongle
 • 3 m USB Tip C- USB Tip A kablosu
 • Yaklaşık Boyut: 105,75 mm (U) x 167,5 (G) x 65,2 / (Y)
 • Yaklaşık Tartı: 279 g

Sistem gereksinimleri

 • PS5 konsolu yahut PC (Windows)
 • iOS ve Android’de Razer Controller uygulaması için internet bağlantısı

Paket içeriği

 • Razer Wolverine V2 Pro kablosuz profesyonel oyun kumandası
 • Razer HyperSpeed Kablosuz 2.4GHz USB Tip A dongle
 • 3 m USB Tip C- USB Tip A kablosu
 • 2 ek denetim çubuğu başlığı (uzun içbükey, kısa dışbükey)
 • Önemli Eser Bilgileri Kılavuzu

FİYAT & SATIŞA ÇIKIŞ

249.99 $/ 299.99€

Ön Siparişler GameStop ABD ve AB / Razer.com / RazerStores’de mevcut – 9 Kasım 2022

Başa dön tuşu