NFS Unbound Fragmanı, Risk ve Kazancı Gösteriyor

Electronic Arts ve Criterion Games, yeni duyurulan NFS Unbound için tanıtımlar yapmaya devam ediyorlar. 2 Aralık 2022 tarihinde PC (Epic Games Store, Origin ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkması beklenen oyun için yeni bir fragman daha yayına verildi.

Bildiğiniz üzere yeni Need for Speed, bu ayın birinci haftasında duyurulmuştu. Önümüzde daha oldukça bir müddet var ve Electronic Arts ile Criterion Games de mümkün olabildiğince fazla tanıtım yaparak, daha geniş kitlelere ulaşmayı istiyorlar. Yakın bir vakit evvel yayınlanan kısacık oyunun görüntüsünün akabinde, bu hafta içerisinde Risk & Reward ismi altında yeni bir oynanış fragmanı daha yayınladılar.

Yeni NFS Unbound Fragmanı, Risk ve Çıkar Sistemini Gösteriyor

Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz fragmanda, sistemin işleyişi gösteriliyor. Açılış kısmında bir polis kovalamaca sahnesi ile karşılaşıyoruz. Şayet daha fazla kredi kazanmak istiyorsanız, bu kovalamaca sahnelerinde yakayı ele vermemeniz gerekiyor. Elbette polislerin elleri de boş değil. Yeni araçları ve hatta doruktan helikopter ile de takip ediyorlar.

Gerçi bunlar, seriyi yakından takip eden oyuncular için aşina olunan durumlar fakat her şeye karşın dikkatli olmak lazım. O kadar uğraşınızın sonunda, cebe indirmeyi hayal ettiğin para çöpe gitsin istemezsiniz.

NFS Unbound oyunundaki amacımız ise The Grand yarışında yerimizi almak ve bunun için de Weekly Qualifiers kapsamında, dört haftalık aktiflikleri tamamlamak, rakip yarışçılar ile teze girmek ve aracınızı geliştirmek için kâfi ölçüde para kazanmak.

Serinin yeni oyunu 2 Aralık 2022 tarihinde çıkıyor, lakin öncesinde EA Play ile on saatlik bir deneme fırsatı sunulacak. Bunun için de 29 Kasım 2022 tarihini beklemek gerekecek. Oyunun tam sürümünü aldığınızda, burada kaydettiğiniz basamak da direkt aktarılacak. Haliyle her şeye sıfırdan başlamak durumunda olmayacaksınız.

Başa dön tuşu