HyperX yeni eserlerini Computex 2019’da tanıttı

Kingston Technology Company, Inc.’in bir kesimi olan HyperX, yeni HyperX anahtarlarına sahip HyperX Alloy OriginsTM Mekanik Oyuncu Klavyesi, tanınan çift bölme teknolojisi ve yeni bas ayar çubuğunun yer aldığı HyperX Cloud AlphaTM S Oyuncu Kulaklığı, yeni ısı dağıtıcı dizaynlı FURY DDR4 ve NGenuity yazılım ile denetim imkanı sunan yeni FURY DDR4 RGB belleklerden meydana gelen yeni üst seviye oyuncu eserlerini Computex 2019’da sergiliyor.

HyperX yeni eserlerini Computex 2019’da tanıttı

“Oyunculara ve teknoloji meraklılarına yönelik geniş eser seçeneklerimiz ve sunduğumuz biçim ile herkes kendini bir profesyonel üzere hissedebilecek. HyperX eserleri ile oyuncular gereksinim duydukları performans ve kaliteye kavuşacak.” diyen HyperX Kurumsal Pazarlama Yöneticisi Daniel Kelley; PC, konsol yahut taşınabilir aygıtlar için en âlâ eserleri, uygun fiyatlarla piyasaya sürmeye kararlı olduklarını söylüyor.

HyperX’in Computex 2019’da duyurduğu yeni eserler;

Yeni HyperX Origins mekanik oyuncu klavyesi, HyperX mekanik anahtarlarından yararlanıyor. Yeni HyperX kırmızı anahtar 45 g çalıştırma noktasına, daha kısa basma arasına ve 80 milyon basışa kadar dayanıklılığa sahip. Alloy Origins, tuş anahtarlarındaki açık LED ile dinamik aydınlatma sunuyor. Böylelikle daha parlak ve canlı RGB aydınlatma oluşturulabiliyor. Alloy Origins mekanik klavyedeki dahili belleğe üç adet özel aydınlatma profili kaydedilebiliyor. Bu sayede aydınlatma ve makro ayarlarınızı yanınızda taşıyabiliyorsunuz.1. HyperX NGenuity yazılımı ile LED aydınlatmayı ve her tuşun RGB ışıklarını özelleştirebiliyorsunuz.

Yeni Cloud Alpha S, inanılmaz frekans aralığı ve tona sahip gerçekçi oyun sesleri sunan çift bölme teknolojisinden yararlanıyor.Cloud Alpha S, sahip olduğu çift odacık sayesinde bas sesleri orta ve yüksek frekanslı seslerden ayırarak oyunları, müzikleri ve sinemaları etkileyici ve gerçekçi hale getiren dinamik sesler oluşturuyor.Cloud Alpha S’te ayrıyeten bas ayar çubuğu ve HyperX 7.1 çevresel ses özellikli özel ayarlı ses denetim kutusu bulunuyor. Oyun ve konuşma ses istikrarı için ayar yapabilirsiniz.

HyperX FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB bellek modülleri Intel ve AMD’nin en yeni platformları için uygun maliyetli ve yüksek performanslı tahlil sunuyor. Tak/Çalıştır dayanağına sahip olan modüller standart DDR4 1,2 V ayarlarıyla otomatik bellek sürat aşırtması imkanı sağlıyor. FURY DDR4 ve FURY DDR4 RGB’de Intel’in en yeni platformu için optimize edilmiş Intel XMP’ye hazır profiller yer alıyor. HyperX FURY DDR4 RGB, akıcı RGB aydınlatma efektlerine sahip bir LED çubuğuyla donatılıyor. HyperX Infrared Sync’ten yararlanan eserde modüller kablo kullanmadan senkronize olabiliyor. Bellek, anakart üreticilerinin ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion ve MSI Mystic Light Sync üzere aydınlatma denetim yazılımlarıyla uyumlu olmasıyla da dikkat çekiyor.

HyperX, Comuptex fuarında NGenuity yazılımının yine tasarlanan kullanıcı dostu ve kolay arayüze sahip şimdiki sürümünü de tanıtmayı hedefliyor. En yeni NGenuity sürümünün birinci kere gösterileceği aktiflikte, HyperX FURY RGB bellek kullanılacak. Yazılım Microsoft Store’dan indirilebilecek.

HyperX’in Computex’te ziyaretçilerle buluşturacağı öbür eserler ise şöyle:

Cloud Orbit S oyuncu kulaklığı AudezeTM ve Waves teknolojileriyle birlikte geliştirildi. Tanıtılan modeller, hassas sesler elde etmek için Audeze’nin patentli 100 mm Planar Magnetic şoförlerini kullanan birinci HyperX oyuncu kulaklıkları oldu. Waves Nx 3D ses teknolojisi, sinema gibisi çevreleyici ses tecrübesini oyunlara taşıyor. Waves Nx baş takip teknolojisi, kullanıcının baş hareketlerini saniyede 1000 kere takip ederek 360 derecelik gerçekçi ve kararlı bir ses ortamı oluşturuyor. HyperX, Orbit S’in hareketle denetim özelliklerini birinci defa Computex’te gösterecek. Audeze ve Waves teknolojileriyle donatılan HyperX oyuncu kulaklıkları, daha evvel sadece ses tutkunlarına yönelik kulaklıklarda bulunan teknolojilerle ses kalitesini bir üst düzeye taşıyor.

Başa dön tuşu