Neymar Jr PUBG: Battlegrounds Marka Elçisi Oldu

Ünlü Brezilyalı futbolcu Neymar Jr PUBG: Battlegrounds marka elçisi olarak karşımıza çıkacak. Krafton tarafından yapılan duyurulan muahedenin ayrıntıları haberimizde.

2017 yılında PC için yayınlanan PlayerUnkown’s Battleground ya da bilinen ismiyle PUBG, fiyatlı olarak piyasaya sürülmüştü. Çıkış yapmasının çabucak akabinde Steam mağazasında rekor üstüne rekor kıran üretim, 2018 yılının sonlarına yanlışsız konsol kullanıcılarının da beğenisine sunulmuştu.

Battle Royale cinsinin tanınan hale gelmesini sağlayan PUBG, fiyatsız olarak oynanabilen rakipleri gelen kadar piyasaya hükümran olmayı başarmıştı. Akabinde neredeyse her büyük oyun şirketi, kendi Battle Royale oyununu piyasaya sürerek oyunculara farklı alternatifler sunmak için yarışa girmişti.

Zaman içerisinde yayınlanan güncellemelerden sonuncusu ile yeni Deston haritasına kavuşmuş olan PUBG: Battlegrounds, artık de marka elçisi olarak Neymar Jr. ile muahedeye vardı. Ünlü Brezilyalı futbolcu, Bu yıl boyunca hem oyun içinde hem de oyun dışındaki aktifliklerin sunuculuğunu yapacak. Duyurunun ayrıntıları şöyle;

Neymar Jr PUBG: Battlegrounds Elçisi Olarak Karşımıza Çıkacak

Bu iş birliğinin bir kesimi olarak Neymar Jr., beş yıl evvel; oyunun çıkışından bu yana daima olarak oynadığı PUBG: BATTLEGROUNDS’a olan tutkusunu resmi olarak kutlamak ismine, yıl boyunca çeşitli oyun içi ve oyun dışı etkinliklerinde yer alacak. Bu etkinliklerle ilgili ayrıntılar ilerleyen bir tarihte açıklanacak ve Neymar Jr. bu iş birliğini 14 Temmuz’da özel bir canlı yayınla başlatacak. Dünyanın dört bir yanından katılacak olan gruplar binlerce G-Coin kazanma talihi için Neymar Jr. ve – buna dahil olacak tanınan Güney Amerikalı içerik üreticileri Gaulês, Netenho, Sparkingg – grubuna karşı yarışacak. Neymar Jr.’ın resmi Facebook kanalında 14 Temmuz 09:00’dan (Pasifik Zamanı) itibaren Neymar Jr. ve arkadaşları, bir çorba parası kazanmaya çalışırken PUBG: BATTLEGROUNDS’un yeni çıkan Deston haritasını keşfediyor olacaklar.

Neymar Jr., “PUBG’ye katılmak olağanüstü. Bu yeni projenin bir modülü olmaktan gurur duyuyorum ve yeni haritada oynamak için sabırsızlanıyorum.” diyerek kanılarını lisana getiriyor.

Başa dön tuşu