Kill the Justice League Yine Ertelendi

Batman: Arkham serisinin yapımcısı Rocksteady’nin elinden çıkacak olan Suicide Squad: Kill the Justice League oyunu tekrar ertelendi.

2016 yılında izleyicilerin beğenisine sunulan ancak çokça eleştiri alan Suicide Squad’ın ilk filmi, pek çok sinema severe göre DC’nin en kötü filmi olmuştu. 2021 yılında çıkan The Suicide Squad ile mutsuz hayranlarını bir nebze de olsa sevindiren DC, 2020 yılındaki ‘DC FanDome’ isimli etkinlikte de bir Suicide Squad oyunu tanıtmıştı.

Suicide Squad: Kill The Justice League isimli bu oyun, daha önce büyük bir başarı yakalayan Batman: Arkham serisinin yapımcısı Rocksteady tarafından yapılıyordu. Ancak bugün yapılan bir açıklamaya göre bu yıl çıkması planlanan oyun ne yazık ki yeniden ertelendi.

Suicide Squad: Kill the Justice ertelendi:

suicide squad

Oyunun resmi Twitter hesabından paylaşılan duyuruda, Suicide Squad: Kill The Justice League’in 2 Şubat 2024’e ertelendiği açıklandı. Oyunun normalde 2022 yılında yayınlanması planlanırken daha önce 2023 yılının bahar aylarına, yani içinde bulunduğumuz döneme ertelenmişti.

Suicide Squad: Kill The Justice League’in hikayesi nasıl olacak?

suicide squad kill the justice league

Oyun, filmlerde de gördüğümüz Suicide Squad’ın, Batman ve Superman gibi süper kahramanları öldürme mücadelesini konu alıyor. Harley Quinn, Deadshot, Kaptan Bumerang ve King Shark’dan oluşan ekibimiz, uzaylılar tarafından zihinleri ele geçirilen Justice League’i öldürmesi için görevlendirilir. Tıpkı ilk filmde olduğu gibi kafalarında patlayıcılarla birlikte Metropolis şehrine gelen karakterlerimiz, Justice League’in bir zamanlar kahraman olan üyelerini tek tek bulacak ve avlayacaktır.

Battlefield 2042’nin Tamamen Ücretsiz Olacağı Söyleniyor: Peki EA Oyunlarını Gerçekten ‘Bedavaya’ Sunmaya Başlayabilir mi?

Oyunun resmi tanıtım videosuna göz atmak isterseniz:

[YOUTUBE:KRKZ1ewc9f0][/YOUTUBE

Başa dön tuşu