Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 31 Ekim – 6 Kasım

Kullanıcıların satın alımları ile Valve tarafından haftalık olarak yayınlanan Steam’de geçen haftanın en çok satanları listelerinin bir yenisi daha gün yüzüne çıktı. Bir evvelki hafta Steak Deck aygıtını tepeden indirmiş olan Modern Warfare 2, bir müddet durumunu koruyacak üzere görünüyor. Ayrıntılar haberimizde.

31 Ekim – 6 Kasım 2022 tarihleri ortasını kapsayan listenin birinci sırasında, Task Force 141 takımı yüzlerindeki kocaman gülümsemeleri ile karşılıyorlar. Genele baktığımızda, üç farklı Çağdaş Warfare 2 sürümü ile mesken tutuyor. Bu durum aslında yeni bir şey değil. Zira, evvelki haftalarda da birebir durumu yaşamıştık. Görünüşe nazaran, daha bir müddet devam edecek.

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları Listelendi

  1. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2
  2. Steam Deck
  3. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2
  4. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2
  5. Cyberpunk 2077
  6. Battlefield 1
  7. Football Manager 2023
  8. Victoria 3
  9. Persona 5 Royal
  10. New World

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere, Çağdaş Warfare 2 listede üç farklı sürümü ile bulunuyor. Öteki ikisi ise üçüncü ve dördüncü sırada yer alıyorlar. Steam Deck ise ikinci sıradaki mevcudiyetini muhafazaya devam ediyor.

Cyberpunk 2077 ise pozisyonunu koruyan bir öteki oyun oldu. Bir evvelki hafta beşinci sırada olan aksiyon-rol yapma oyunu, bu hafta da tıpkı sırada karşımıza çıkıyor. Altıncı sırada, uzun bir ortadan sonra geri dönüş yapmış olan Battlefield 1 var. Bu ortada, oyunun bugün saat 20:00 sıralarında sona erecek % 88 oranındaki indirim ile 33.59 TL’ye satıldığını hatırlatalım.

Güncel listenin yedinci sırasını Football Manager 2023 kapmış. Menajerlik oyunu, bir evvelki hafta son sırada yer alıyordu. Sekizinci sırada ise, bir basamak aşağıya kaymış olan Victoria 3 oyununu görüyoruz.

Son iki sırada, bir evvelki haftanın altıncısı olan Persona 5 Royal ve halihazırda % 50 indirim ile 88.75 TL’ye satın alabileceğiniz New World bulunuyor.

Başa dön tuşu