I.G.I. Origins İçin Yeni Oynanış Fragmanı

Toadman Interactive ve Antimatter Games, I.G.I. Origins için yeni bir oynanış fragmanı yayınladılar. Eylül ayında yayınlanan bir evvelki fragman sonrasında, oynanış hakkında biraz daha fikir sahibi oluyoruz. Ayrıntılar haberimizde.

Project I.G.I. ve I.G.I.-2: Covert Strike sonrasında, yeni oyun çalışmaları 2017 yılı ile başlamıştı. 2019 yılında da prototip evresine geçilmişti. Eylül ayı içerisinde de çıkış platformları PC (Steam), PlayStation 4 ve Xbox One için olarak açıklanmış olan I.G.I. Origins ile ilgili yeni bir fragman daha yayınlandı.

İlk başta 2021 yılında çıkacağı söylenmiş olsa da, sonradan belgisiz bir tarihe ertelenmişti. Daha sonradan net bir tarihin açıklanmadığını, aşağıdan izleyeceğiniz yeni fragmanın da buna ışık tutmadığını belirtelim. Ne var ki alfa öncesi kademeden alınmış oynanış manzaraları ile bizlere nasıl bir oyun bekleyeceğimize dair fikir veriyor.

I.G.I. Origins İçin Yeni Oynanış Fragmanı Geldi

Unreal Engine ile geliştirilmekte olan I.G.I. Origins, bizi birinci oyunun öncesine götürecek. Soğuk Savaş devrinde geçecek olan mevzuya nazaran, MI6 hizmetinden faal vazifedeki Regent kod isimli Michael King rolünde olacağız. Dünyanın bir ucundan başka ucuna götürecek olup topyekun nükleer savaşı engellemeye çalışacağımız bir dizi misyonun üstesinden gelerek, Insitute of Geotactical Intelligence kuruluşunun kökenine kadar uzanacağız.

Önümüzdeki yıl içerisinde çıkması beklenen yeni oyun, genel olarak kötü görünmüyor. Elbette geliştirilme basamağının sonraki safhalarından imgeler ve oynanış ile buna daha net karar verebileceğimizi düşünüyoruz. Bakalım bunun için ne kadar bekleyeceğiz? Gelişmeleri takipte olacağız.

Başa dön tuşu