Marvel’s Spider-Man oyuncularına Far From Home sürprizi!

Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Insomniac Games, Marvel’s Spider-Man için versiyon 1.16 güncellemesini yayınladı ve bu güncelleme oyuna Spider-Man: Far from Home sinemasından iki yeni köstüm ekliyor.

Marvel’s Spider-Man oyuncularına Far From Home sürprizi!
 

Oyunun başlarında Advanced Suit kostümünü kurduktan sonra oyuncular Spider-Man: Far From Home Upgraded ve Spider-Man: Far From Home Stealth kostümlerini kullanabilirler.
 
Marvel’s Spider-Man PlayStation 4 üzerinde ulaşılabilir durumda. Spider-Man: Far from Home sineması Türkiye’de 5 Temmuz’da vizyona girecek. Pekala sinema bizlere neler sunacak? 

Peter Parker, arkadaşları ile gittiği bir okul gezisi sırasında Nick Fury’nin dayatması ile gizemli bir misyonu üstlenir. Bu esnada ise farklı elementlerden oluşan bir ekip boyutsal yaratıklar ile uğraşmak zorunda kalır. İşin içine bu sefer uzun vakittir kainata giriş yapmasını beklediğimiz Mysterio karakteri de dahil olur. 

Film öncesi Teknolojioku olarak Far From Home sinemasını izleme talihine eriştik ve sizler için spoilersız bir inceleme yazısı hazırladık. İncelememize ulaşmak için aşağıda yer alan ilgili haberi tıklayabilir ve Peter Paker’ın macerasına spoilersız olarak sizlerde eşlik edebilirsiniz. 

Başa dön tuşu