Heyecanlandıran Star Wars Jedi: Fallen Order kapakları!

Respawn Entertainment, tek oyunculu üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu Star Wars Jedi: Fallen Order’ın standart ve deluxe sürüm kapak dizaynlarını paylaştı.

Heyecanlandıran Star Wars Jedi: Fallen Order kapakları!

Tüm galaksiyi kapsayan bir macera, Respawn Entertainment imzalı yeni 3. şahıs aksiyon-macera oyunu STAR WARS Jedi: Fallen Order’da sizi bekliyor. Bu öykü temelli tek oyunculu oyunda, Kısım 3: Sith’in İntikamı’ndaki olayların akabinde Buyruk 66’nın elinden güç bela kurtulan bir Jedi Padawan’ın yerine geçeceksiniz.

Jedi Düzeni’ni yine kurma gayesiyle geçmişinizdeki eksik kesimleri toplayarak eğitiminizi tamamlamalı, yeni Güç yetenekleri edinmeli ve ikonik ışın kılıcı sanatında ustalaşmalısınız. Alışılmış bu sırada İmparatorluğun ve ölümcül Engizisyoncuların bir adım önünde olmak zorundasınız. 

Yeteneklerinizde ustalaşırken, ışın kılıcı savaşlarının heyecanını yansıtmak üzere tasarlanan sinematik tadındaki ışın kılıcı ve Güç düellolarına katılacaksınız.

Karşılaşacağınız düşmanların güçlü ve zayıf taraflarını göz önünde bulundurarak strateji geliştirmeniz ve aldığınız Jedi eğitiminden makul faydalanarak rakiplerinizi alt edip gizemleri çözmeniz gerekecek.

İkonik yerler, silahlar, donanımlar ve düşmanların yanı sıra, STAR WARS’a birinci sefer eklenen yeni karakterler, yerler, yaratıklar, droidler ve düşmanlar da bulunuyor. Bu özgün STAR WARS kıssasında, kısa mühlet evvel İmparatorluk tarafından ele geçirilen galakside gezineceksiniz.

Jedi’ları büsbütün ortadan kaldırmaya çalışan İmparatorluk karşısında, kaçak bir Jedi kahramanı olarak hayatta kalmak için savaşarak ve yok olan bir uygarlığın sırlarını çözerek Jedi Düzeni’ni yine kurmaya çalışacaksınız.

Star Wars Jedi: Fallen Order 15 Kasım’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. 

Oynanış görüntüsü 8 Haziran’da Türkiye saati ile 19:30’da EA Play 2019 canlı yayınında paylaşılacak. YouTube ve Twitch üzerinden izlenebilecek.

Başa dön tuşu