Fortnite ile Yüzüklerin Efendisi İşbirliğine Gidebilir

Görünüşe nazaran önümüzdeki periyotta, Fortnite ile Yüzüklerin Efendisi ortasında bir işbirliği başlayacak. Her ne kadar Epic Games tarafından bir açıklama yapılmamış olsa da, kıymetli bir dikkatli bir kullanıcı gözünden kaçmamış. Ayrıntılar haberimizde.

Epic Games tarafından Unreal Engine 4 grafik motoruyla geliştirdiği ve sonradan da Unreal Engine 5 motoruna geçişin ypaıldığı fiyatsız Battle Royale oyunu, 2017 yılında yayınlanmıştı. Kısa müddet içerisinde tanınan olan oyun, büyük başarılara imza atmış ve Amerikan yayıncı için tam bir para basma makinesi haline gelmişti.

Hatırlayacağınız üzere geride bıraktığımız vakit zarfında, Marvel evreninden değerli karakterlerin yanı sıra Aloy, Lara Croft, Kratos, Mike Lowray, Venom, Rick Grimes, Chris Redfield ile Jill Valentine ve Chloe Frazer ile Nathan Drake dahil birçok değerli işbirliği gerçekleştirilmişti. Bu vesile ile sevdiğimiz karakterleri Battle Royale oyununda da yönetme keyfini sürmüştük. Bu listeye yakında Yüzüklerin Efendisi kozmosu de eklenecekmiş üzere görünüyor.

Fortnite ile Yüzüklerin Efendisi İşbirliği Mi Geliyor?

Bildiğiniz üzere ada kıyılarında bir kale bulunuyor. Bu kale, şimdiki dönem kapsamında, haritada yapılan besbelli değişiklikler ile yavaş yavaş gelişmeye devam ediyordu. Ne var ki son vakitlerde gelen bir güncelleme ile kale duvarında açılan bir yarık ile durumun, Miğfer Tabanı Kalesi’ne ne kadar büyük benzerlik gösterdiği ShiinaBR isimli Twitter kullanıcısının gözünden kaçmamış.

Yarılan duvar haricinde, genel olarak her iki resmideki imgenin de az biraz birbirine benzediğini görebiliyoruz. 2 Eylül 2022 tarihinde birinci kısmı yayınlanacak olan Güç Yüzükleri dizisini göz önünde bulunduracak olursak, Epic Games ile Yüzüklerin Efendisi ortasında kutlama emelli bir işbirliğinin olması büyük ölçüde ihtimal dahilindeymiş üzere görünüyor.

Son olarak, Fortnite ile ilgili olarak sızdırdığı bilgiler ile güvenilirlik kazanan MidaRado da üç işbirliğinden birinin önümüzdeki hafta yayınlanacağını söyledi. Seçeneklerden birinin Yüzüklerin Efendisi olduğuna işaret edilir iken, devamında Family Guy ve DOOM’un geleceği söylenmiş. Gelişmeleri takipte olacağız.

Başa dön tuşu