Haftanın Yeni GeForce NOW Oyunları (8 Eylül)

Eylül ayının yeni haftasında, aboneler ile buluşturulan haftanın yeni GeForce Now oyunları ortaya çıktı. Bu hafta altı yeni oyun bulut oyun servisine eklenecek. Ayrıntılar haberimizde.

NVIDIA tarafından yapılan açıklamada ve aşağıdan inceleyebileceğiniz listede, Gloomwood, Steelrising ve Realm Royale Reforged üzere dikkat çeken oyunlar yer alıyor. Ekran kartı üreticisi tarafından yapılan resmi açıklama şu formda;

Haftanın Yeni GeForce NOW Oyunları Açıklandı

Bu Hafta GFN Perşembe Günü, Samsung ve LG TV’ler için güncellemeler içerirken altı yeni oyun da sisteme ekleniyor.

Bu hafta GFN Perşembe güncellemesi bir dönüm noktasına işaret ediyor: Bu hafta eklenecek altı yeni oyunla birlikte GeForce NOW kütüphanesinde artık 1.400’den fazla oyun eklenmiş oluyor.

Ayrıca, Samsung ve LG markalı Akıllı televizyonlar üzerinden GeForce NOW’a bağlanan üyeler, bu hafta eklenen güncellemeyle birlikte geliştirilmiş bir kullanıcı arayüzü ile oyunlarına daha süratli girebiliyor.

Senin Oyunların, Senin Yolun

GeForce NOW üzerinden yayınlanan 1.400’den fazla oyunla, her vakit oynayacak yeni bir şeyler bulunuyor.

Mass Effect Legendary Edition ve Life is Strange: True Colors üzere çarpıcı öykülerin keyfini PC ve Mac’lerde çıkarın. Lost Ark’ta arkadaşlarınızla küme kurun yahut eğlenmek için Among Us’ta kazanmak için her şeyi yapın. Apex Legends, Rocket League ve Counter-Strike: Küresel Offensive’de zafer için bir ortaya gelin ve ultra düşük gecikme mühleti sayesinde gecikmeler konusunda endişelenmeyin.

League of Legends ve Rumbleverse üzere 100’den fazla fiyatsız oyunla da kütüphanenizi oluşturabilirsiniz.

Hareket halindeyken taşınabilir aygıtlarla oyun oynayın. Taşınabilir aygıtlarda dokunmatik denetimlere sahip GeForce NOW’da Fortnite, iOS’ta Safari web tarayıcısı ve GeForce NOW Android uygulaması aracılığıyla tüm üyeler tarafından oynanabilir. Yahut dokunmatik denetimlerle taşınabilir aygıtlara üzerinden Genshin Impact’te Teyvet’a seyehat edin.

Her hafta buluta gelen yeni oyunlarla seçenekler sınırsız.

TV’lerde Yayın

Samsung ve LG TV’lerle GeForce NOW’a bağlanan üyeler artık gelişmiş bir kullanıcı arayüzü aracılığıyla en âlâ oyunları süratle ve basitçe keşfedebilirler.

Samsung, muhakkak 2022 model 4K TV’lerinde Samsung Gaming Hub’da “GeForce NOW’da Öne Çıkanlar” satırını entegre etti. Liste nizamlı olarak güncelleniyor ve yeni, tanınan ve yakın vakitte piyasaya sürülen oyunları gösteriyor. GeForce NOW, Samsung’un her hafta küratörlüğünü yaptığı “Popüler Oyunlar” üzere öteki listelere de entegre edildi. Bu menülerden bir oyun seçin ve basitçe oyunu oynayın.

LG, kullanıcı arayüzünü ana ekranda bulunan “Oyun Rafı” ile güncelledi. Bu ekleme, GeForce NOW oyunlarını direkt ana ekrana getirerek, desteklenen 2022 ve 2021 LG TV’lerde oyun oynayan üyeler için yeni bir oyun keşfedilebilirlik katmanı ekliyor. Desteklenen TV’lere sahip olan üyeler, GeForce NOW uygulamasını indirebilir ve bugün yeni kullanıcı arayüzüne göz atabilir.

Hafta Sonuna Güç Katın

Buluttan yayınlanan altı yeni oyunla hafta sonuna güç katın:

  • Gloomwood (Steam’de Yeni Sürüm)
  • TRAIL OUT (Steam’de Yeni Sürüm)
  • Shatterline (8 Eylül’de Steam’de Yeni Sürüm)
  • Steelrising (8 Eylül’de Steam ve Epic Games Store’da Yeni Sürüm)
  • Broken Pieces (9 Eylül’de Steam’de Yeni Sürüm)
  • Realm Royale Reforged (Epic Games Store)
Başa dön tuşu