Günün Ücretsiz Epic Games Oyunu İndirmeye Açıldı (27 Aralık)

Amerika menşeli yayıncının yılbaşı programında artık son güne yavaş yavaş yaklaşıyoruz. Cumartesi günü final yapacağız. Evvelki günün ve dünün oyunlarının akabinde, elbette geri kalan günler için de heyecanlanmaya başladık. Pekala günün fiyatsız Epic Games oyunu hangi oldu? Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Günün Fiyatsız Epic Games Oyunu: Severed Steel

Bugünün fiyatsız Epic Games oyunu, Greylock Studio tarafından geliştirilen ve Digerati tarafından geliştirilen Severed Steel oldu. 2021 yılının Eylül ayında çıkışını gerçekleştirmiş olan bağımsız aksiyon oyunu, yirmi dört saatliğine buradan kütüphaneye eklenebilir oldu. Yarının fiyatsız oyununun ise görselde de dikkatinizi çekeceği üzere ipucu verilmiş. Kestirim edebildiniz mi?

Severed Steel Hakkında

Akıcı bir akrobasi sistemi, yok edilebilir voxel çevreler, tonla ağır çekim ve eşsiz, tek kollu bir ana karakter sunan Severed Steel, şık ve içgüdüsel bir tek oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu. Sen, tetikteki parmağın ve çelik burunlu botların ağzına kadar makus adamlarla dolu devasa bir yapıya karşı. Duvarda yürümeler, taklalar, dalışlar ve yerde kayışları gerisi gerisine ekleyerek tüm düşmanlarını alt et.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epey sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu