Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 21 – 27 Kasım

PC platformu oyuncularının, oyun satın alımı konusundaki öncelikli tercihleri ortasında yer alan Steam’de geçen haftanın en çok satanları da ortaya çıktı. Bir evvelki haftaya nazaran tepenin değişmemesine ek olarak, FIFA 23, God of War ve Red Dead Redemption 2 dahil pek çok oyunun da geri dönüş yaptığını görüyoruz. Ayrıntılar haberimizde.

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları Listelendi

  1. Steam Deck
  2. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2
  3. Red Dead Redemption 2
  4. Warhammer 40.000: Darktide
  5. Cyberpunk 2077
  6. God of War
  7. EA SPORTS FIFA 23
  8. Persona 5 Royal
  9. It Takes Two
  10. Battlefield V

Bildiğiniz üzere Steam Deck, üç haftalık Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 hükümdarlığının akabinde tepeyi devralmıştı. 21 – 27 Kasım 2022 haftası ile Valve tarafından üretilmiş olan taşınabilir aygıtın tepede kalmaya devam ettiğini görüyoruz. Listenin ikinci sırasında, bir evvelki hafta olduğu üzere tekrar Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 bizi karşılıyor iken üçüncü sırada ise Yırtıcı Batı temalı efsane Rockstar Games oyunu Red Dead Redemption 2 var.

İlk onun dördüncü sırasında Warhammer 40.000: Darktide var. Oyunun ön-sipariş sürümü, bir evvelki listede üçüncü sıradaydı. Fatshark tarafından hem geliştirilen hem de yayınlanacak olan oyunun 30 Kasım 2022 tarihinde satışa sunulacağını bir sefer daha hatırlatalım.

Geri kalan oyunlar, Cyberpunk 2077, God of War, EA SPORTS FIFA 23, Persona 5 Royal, It Takes Two ve Battlefield V, Steam satış listesinde birinci ona geri dönüş yapanları oluyorlar.

Son olarak, geri dönüşe imza atanlardan Red Dead Redemption 2 oyununun tıpkı vakitte Steam mağazasında 66.492 ile eş vakitli oyuncu rekorunu kırdığını da söyleyelim. Bunda elbette halihazırda devam etmekte olan Sonbahar İndirimi 2022 kampanyasının da tesirinin olduğunu söylesek yanlış olmaz. Şu vakte kadar olan en büyük indirimini almış olan oyun, % 67 indirim ile 98.67 TL’ye satın alınabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu