Wild Hearts Duyuru Fragmanı Yayınlandı

Wild Hearts duyuru fragmanı en nihayetinde yayınlandı. Hakkında birinci söylenenler ile düzgünce meraklandığımız oyun ile ilgili ayrıntılar da ortaya çıktı. Bakalım karşımıza nasıl bir yeni jenerasyon avcılık oyunu var? Ayrıntılar haberimizde.

Electronic Arts ve Koei Tecmo iştirakinde Omega Force tarafından geliştirilmekte olan Wild Hearts, geçtiğimiz hafta içerisinde ortaya çıkmıştı. EA Originals etiketi taşıyacak olan yeni kuşak avcılık oyununun, yenilikçi mekanikler içereceği söylenmişti. Bugün ise beklenen fragman sonunda yayına verildi.

Wild Hearts Ayrıntıları Ortaya Çıktı

PC (Epic Games Store, Origin ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için yayınlanacak olan Wild Hearts oyununda, çapraz platform dayanağı de olacak. Ayrıyeten İngilizce, Japonca, İtalyanca, Almanca ve İspanyolca anlatım seçenekleri de bulunacak.

17 Şubat 2023 tarihinde satışa sunulacak olan oyunun konusu, Feodal Japonya devrinin fantastik bir versiyonunun Azuma ismi verilen ve tabiat ile iç içe geçmiş devasa Kemono yaratıkları tarafından tehdit edilen bölgesinde geçecek.

Yayınlanan basın bildirisinde verilen bilgiye bakılır ise Kemono, kendi içinde sincaplardan domuz vari Kingtusk ve Deathstalker isimli kurtlara kadar farklı tiplere ayrılıyor. Bize düşen ise, tek başımıza yahut üç bireye kadar kooperatif dayanağı ile bölgenin istikrarını yine sağlamak olacak. Bu süreçte, kayıp ve antik bir teknolojiden üretilmiş Karakuri düzeneklerinden da yardım alacağız. Oyun boyunca sürü avlar iken özel misyonları de tamamlamaya çalışmanın yanı sıra, tercihen başka avcılara da katılabilecek yahut tek başımıza da avlanabileceğiz.

Kullanabileceğimiz farklı tipteki silahların ve teçhizatların yanı sıra senaryo boyunca ziyaret edeceğimiz yerleri da görebildiğimiz fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Duyuruya ait olarak yayınlanan basın bildirisinde konuşan Koei Tecmo Games lider yardımcısı Yosuke Hayashi, Kemono tarafından meydana gelen evrimi, birleşmeyi ve gerçek tehdidi göstermek kadar üretimin tecrübenin özü olduğu ve yaratık avlama oyununda mümkün olabileni yine tanımlamak istediklerini de lisana getiriyor. Karakuri’yi çatışmaya ahenk sağlayabilmesi için büyük bir itinayla tasarladıklarını ve oyuncuların da bu güçlü düzenekleri yaratıklar ile savaşmak ve dünyayı gezmek için kullanmaları konusunda heyecanlı olduklarını da kelamlarına ekliyor, Hayashi.

Electronic Arts global marka lider yardımcısı Stuart Lang ise, EA Originals etiketinin Omega Force üzere yürekli yaratıcı vizyonlardan yeni oynayış formları oluşturan stüdyo ortakları ve anlatılmamış kıssaları ve görülmemiş dünyaları keşfetmeyi seven oyuncular için bir mesken olduğunu söylüyor. Lang ayrıyeten Wild Hearts için de epeyce heyecanlı olduğunu lisana getirmiş.

Başa dön tuşu