Günün Ücretsiz Epic Games Oyunları İndirmeye Açıldı (22 Aralık)

Günlük fiyatsız oyun dağıtımına devam eden Epic Games, her bir sonrakinin ne olacağına dair ipucunu da kapak fotoğrafının içerisine yerleştiriyor. Bu bağlamda, sıradakinin de Fallout yahut Metro serisinden bir oyunun yahut Duke Nukem olacağı iddia ediliyordu. Saatler 19:00 olduğunda, örtü açıldı ve günün fiyatsız Epic Games oyunları indirmeye açıldı. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Günün Fiyatsız Epic Games Oyunları: Fallout Serisi

Bu sefer bir değil üç fiyatsız oyun, kullanıcıların beğenisine sunuldu: Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game, Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game, Fallout Tactics: Brotherhood of Steel. Şayet serinin klasik oyunlarını oynama fırsatınız olmamışsa, yarın saat 19:00 öncesinde kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game Hakkında

CRPG çeşidine tekrar hayat veren klasik kıyamet sonrası rol yapma oyununu gün yüzüne çıkardın. Fallout® S.P.E.C.I.A.L. sistemi sana çok farklı karakter çeşitlerini, tüm denetimin sende olduğu kıymetli kararları ve gelişmeleri sunuyor. Medeniyetin altın çağından kalan harabeleri keşfet. Mutantlar, çeteler ve robot düşmanlarla konuşarak, onlardan saklanarak yahut onlara karşı koyarak ilerle. Hakikat kararları vermezsen, sonun çorak topraklarda pes etmiş öteki kahramanlarla tıpkı olur.

Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game Hakkında

Ataların çorak topraklarda dolanmaya başlayalı 80 yıl oldu. Sen ise ilkel köyünü kurtarmak için Garden of Eden Creation Kit’i ararken ziyanlı radyasyonla, megaloman mutantlarla ve sonu gelmeyen palavra, kumpas ve ihanetle karşılaşacaksın. Artık bu gözü pek yeni dünyadan kimsenin yararlı çıkamayacağını düşünmeye başlıyorsun.

Fallout Tactics: Brotherhood of Steel Hakkında

Bu dünyada kıymetsiz bir varlıksın. Topraktan doğmuş olabilirsin ancak seni çeliğe dönüştüreceğiz. Boyun eğmeyi öğreneceksin; öğrenmezsen yok olursun. Bu karanlık vakitlerde sana ilişkin Brotherhood grubun, yine yakılan medeniyet ateşi ile kasvetli ve radyasyonlu Çorak Topraklar’ın ortasında duran yegâne şey.

Silahların senin için dosttan öte olacak. Hünerlerini alt tabakadakilere ilham vermek ve zayıfları korumak için kullanacaksın. Alışılmış onlar bunu istese de, istemese de.. Takım arkadaşların sana ailenden daha yakın olacak ve hayatta kalanlar onur, hürmet ve savaş ganimetlerine kavuşacak.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epey sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu