Gotham Knights için 4 Oyunculu Mod Yayınlanacak

Bu yılın merakla beklenen oyunlarından olan Gotham Knights için 4 oyunculu mod takviyesi kazanacak. Lakin bunun için Kasım ayını beklememiz gerekecek. FAQ sayfası üzerinde ortaya çıkan ayrıntılar haberimizde.

Gotham Knights ile buluşmaya bir haftadan da az bir vakit kaldı. Yıllar sonra Gotham City’ye, ancak farklı bir durum için geri döneceğiz. Amacımız ise Batman karakterinin mevti sonrası, Batman ailesi bireyleri Batgirl, Nightwing, Red Hood ve Robin olarak kente hakim olan kaosu dindirip halka huzuru geri getirmek olacak.

Gotham Knights için 4 Oyunculu Mod Gelecek

Bildiğiniz üzere ana senaryoyu bir arkadaşımız ile birlikte oynayabileceğiz. Fakat oyuna çıkışı sonrasında, dört şahsa kadar oynayabileceğimiz bir mod daha eklenecek. FAQ (Sıkça Sorulan Sorular) sayfasında yer alan ayrıntılara nazaran, bu modun ismi Heroic Assault olacak ve 29 Kasım 2022 tarihinde fiyatsız bir güncelleme ile oyunculara sunulacak.

Özel bir arena gibisi ortamda geçeceği söylenen Heroic Assault modunda, yayınlandığı birinci gün tamamlamamız gereken otuz kat olacakmış. Her bir katta bizi bekleyen makul gayeler ve eşek sudan gelene kadar dövmemiz gereken düşmanlar olacakmış. İlerleyen vakitlerde yayınlanacak olan güncellemeler ile kat sayısı artacakmış üzere görünüyor. Elbette bunu WB Games Montreal tarafından yapılacak olan açıklamalar ile daha âlâ anlayacağız.

Ana senaryo modunu bir arkadaşınızla çevrimiçi olarak oynamak, platform tercihinize nazaran PlayStation Plus yahut Xbox Live Gold aboneliği gerektirecek. Bu muhtemelen Heroic Assault modu için de geçerli olacaktır.

Gotham Knights Sistem Gereksinimleri

En Düşük Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-9600K yahut AMD Ryzen 5 3600
  • Bellek: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti yahut AMD Radeon RX 590
Başa dön tuşu