Böyle oyun bedava olur mu demeyin… Oldu! Oyun Canavarı #7

Şu ortalar koronavirüs salgınından dolayı herkes konutlarına kapanmış durumda. Bu türlü günlerde insanların sığınacağı en inançlı liman ise oyunlar oluyor. Keyifli vakit geçirmek ve konutta kaldığınız müddette eğlenmek istiyorsanız bilgisayar oyunları tam da aradığınız şey. Elbette bunun için iki temel bileşene muhtaçlık var. Birincisi sağlam bir bilgisayar, ikincisi ise elbette oyun.

Malum şu ortalar oyun fiyatları aldı başını gidiyor. Lakin yanlışsız yere bakmayı bilirseniz muazzam oyunları büsbütün fiyatsız olarak edinmeniz de mümkün. Tıpkı Just Cause 4 örneğinde olduğu üzere. Dilerseniz bu oyuna ilişkin görüntümüze aşağıdan göz atabilirsiniz.

Evet Epic Games Store bu oyunu aşikâr bir müddetliğine fiyatsız olarak sundu. Aslında biz de bu haberi okurlarımızla paylaşmıştık. Just Cause 4 sonları olmayan, uçmalı, kaçmalı biraz absürt bir imal. Lakin eşsiz bir açık dünya tecrübesi diyebiliriz.

Kabul etmek gerekiyor ki oyunda derinlemesine bir kıssa mevcut değil. Büsbütün yüzeysel bir mevzu işleniyor. Lakin maksadınız öyküden çok oyun içerisinde eğlenmekse Just Cause 4’e kesinlikle bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Just Cause serisi her ne kadar GTA kadar ses getirmemiş olsa da kendisine has fan kitlesi olan fantastik bir tecrübe. Münasebetiyle konutlarda kaldığımız bu korona periyodunda kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz.

Başa dön tuşu