Geliştirilme Aşamasındaki PS5 Oyunu Sızdırıldı

Henüz duyurusu yapılmamış, geliştirilme evresindeki PS5 oyunu daha sızdırıldı. Şu anlık ismini bilmediğimiz oyun, geliştirilme kademesinin erken safhasındaymış. Bizleri fantastik bir dünyada geçen bir macera daha bekliyor. Ayrıntılar haberimizde.

Japon teknoloji devinin mevcut jenerasyon konsolu için geliştirilme basamağında olan pek çok oyunu bulunuyor. Bunların bir kısmı duyurulmuş iken, büyük bir kısmı da resmi duyurular dışında sızdırılmıştı. Sızıntıların kaynakları da prestiji yüksek yerler olduğu için, resmiyete kavuşması için de heyecanlanmıyor değiliz.

Geliştirilme Kademesindeki PS5 Oyunu Ortaya Çıktı

Geliştirilme kademesinde bir öbür fikri mülkiyete ilişkin birkaç saniyelik oynanış görüntüsü daha IconEra sitesi forumlarında sızdırıldı. Şimdi duyurusu yapılmamış olan oyuna ilişkin manzara, alfa öncesi basamaktan alınmış ve sizin de görebileceğiniz üzere devasa yaratık gibisi bir organizmayı ve sol tarafta da göz gibisi bir şeyin olduğunu görebiliyoruz.

Bu yıl içerisinde daha fazla sızıntı bilginin geleceğini belirtlen John Elden Ring isimli kullanıcı tarafından aktarılan ayrıntılara nazaran, Sony’nin Avrupa bölgesindeki XDev stüdyosunun şimdilik ismi verilmemiş harici bir stüdyo ile işbirliğine giderek Unreal Engine 5 ile geliştirdiği oyunun çeşidi bilim-kurgu elementleri olan rol yapma oyunu olacak.

ResetEra sitesinden Dusk Golem (Aesthetic Gamer), mevzuya ait olarak, oyun ile ilgili olarak sızdırılan klibin hayli erken bir safhadan alındığını ve geliştirilme safhasının ise şu sıralarda hayli ileride olduğunu söyledi. Dahası ise bunun, geçtiğimiz yıl içerisinde sızdırılmış olan Sony dokümanında ismi geçen oyunlardan biri değilmiş.

Başa dön tuşu