GeForce Now Servisine Bu Hafta Bir Yeni Oyun Geliyor

Kütüphanesi haftalık olarak güncellenen GeForce Now servisi için gelecek yeni oyun, NVIDIA tarafından duyuruldu. Ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.

Bu hafta GeForce Now kütüphanesine eklenen yeni oyunun yanı sıra GeForce NOW topluluğunun en âlâ oyunlarıyla bu Perşembe gününde de yeni maceralar için hazırlanın.

Yılbaşı Döneminde da En Güzel Oyunlar

Bulut üzerinden erişilebilen ve 1.400 ‘den fazla oyun seçeneğine sahip GeForce Now’da yılbaşı döneminin tadını çıkarmak isteyen herkese nazaran bir oyun var. NVIDIA üyelerin en çok hangi oyunları oynamayı dört gözle beklediğini sordu. GeForce NOW topluluğu favori oyunlarını seçti.

Oyuncular, The Witcher 3: Wild Hunt, Battlefield 2042 ve Mass Effect’in yeni jenerasyon güncellemesi üzere tanınan oyunlarla aksiyonun içine dalıyor.

Bazıları içinse, her şey adanmışlıkla ile ilgili. Oyuncular, Marvel’s Midnight Suns ve Warhammer 40.000: Darktide’ında karanlık ve fantastik dünyaları ziyaret ediyor. Bir kısmı Dying Light 2’de zombi yığınlarıyla savaşırken, başkaları Sifu’da intikam yolunu seçiyor.

Rekabeti arzulayan oyuncularsa Destiny 2 ve Rocket League üzere favorilerinden bahsediyor. Birçoğu Fortnite’a olan sevgilerini lisana getiriyor ve taşınabilir aygıtlarda dokunmatik denetimlerle oynayabiliyor.

Sıkça bahsedilen öteki oyunlar ortasında Genshin Impact, Apex Legends ve fantastik yeteneklere sahip karakterleri oynamak isteyen oyuncular için Marvel’s Midnight Suns yer alıyor. Assassin’s Creed serisi ve Cyberpunk 2077 üzere oyunlar sürükleyici dünyalar için tanınan seçenekler oluyor. Ortak olmak ve diğerleriyle oynamak isteyen üyelere, cümbüş dolu, işbirlikçi bir tecrübe için It Takes Two’yu denemelerini öneriyoruz.

Yıl Başında da Oyuncuların Yanında

Bu GFN Perşembe, yeni oyun içi içeriğini getiriyor Yeni MONOPOLY Madness indirilebilir içeriğinde Dino City’nin en ünlü emlak hükümdarı olmak ve dinozorlarla Jurassic sokaklarında dolaşmak için mülkler satın alma heyecanına dahil olabilirsiniz.

GeForce Now Servisine Hangi Oyun Geliyor?

Ve son olarak, üyeler bu hafta aşağıdaki yeni oyuna erişebiliyor:

  • Dinkum (Steam)
Başa dön tuşu