İptal Edilen Titanfall Oyunundan Bilgiler Geldi!

Bundan birkaç gün önce EA Games’in Titanfall evreninde geçen bir oyunu iptal ettiğini öğrenmiştik. Bu iptal edilen oyun hakkında birkaç detay gün yüzüne çıktı.

EA Games’in en değişik konseptlerden birine ve niş bir oyuncu kitlesine sahip olan oyun serilerinden biri olan Titanfall, dopdolu bir evrene sahip. Hatta bilmiyorsanız söyleyelim, Apex Legends da Titanfall evreninde geçiyor.

Geçtiğimiz hafta içerisinde Electronic Arts’ın Titanfall evreninde geçen bir oyunu iptal ettiğini öğrenmiştik. Şimdi bu oyunun iptal edildiğini öğrenmemizin ardından oyun hakkında birkaç bilgi açığa çıktı. Gelin onlara bir göz atalım.

Oyunda Doom Eternal’dan esinlenilmiş

Titanfall Legends ismiyle çıkması beklenen oyun, Doom Eternal’dan esinlenilmiş ve oyunun tek oyunculu, hikâye odaklı olması planlanmış. Bu nedenle oyunda oynanabilir karakterlere bazı özel yetenekler vermek için ara sıra ortaya çıkan ‘Efsaneler’ yer alacaktı.

Ayrıca Titanlar, bu tek oyunculu deneyim sırasında elde edilmesi daha zor, dolayısıyla da nadir hale gelecekti. Titanfall Legends’ta BT, oyunun hikayesinde önemli bir rol oynayacak, Rampart ise onu hayata döndürecek kişi olacaktı.

Titanfall’daki Hilecilerden Bıkan Bir Hacker, Sesini Duyurmak İçin Apex Legends’ı Hackledi

Ancak haberler o kadar da kötü değil zira EA, Respawn Entertainment ile henüz ismi açıklanmayan başka bir oyun üzerinde çalıştığı da gelen bilgiler arasında. Bu iptal edilen oyuna dair o noktada ne göreceğimizi ise zaman gösterecek.

Kaynak :
https://wccftech.com/titanfall-legends-details-come-to-light-game-was-inspired-by-doom-eternal-story-and-character-details/

Başa dön tuşu