GeForce Now Servisine 8 Yeni Oyun Ekleniyor

Yeni GeForce Now oyunları, NVIDIA tarafından yapılan açıklama ile muhakkak oldu. Son teknoloji bir sisteme muhtaçlık olmadan, âlâ bir irtibat suratı ile oyun oynamamızı sağlayan bulut servisine bu hafta içerisinde sekiz yeni oyun daha eklenecek. Ayrıyeten The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni jenerasyon güncellemesi de GeForce Now aboneleri ile buluşturulacak. Ayrıntılar haberimizde.

Çılgın GFN Perşembesi – The Witcher 3: Wild Hunt yeni kuşak güncellemesi, önümüzdeki hafta GeForce NOW’da yayınlanacak. Bu GFN Perşembe günden ise üyeler, kütüphaneye eklenen sekiz yeni oyunun yanı sıra Fortnite ve Genshin Impact’in yeni dönemlerine erişebilecek.

Ayrıca, en yeni GeForce NOW uygulaması, üyelerin en sevdikleri Ubisoft oyunlarına daha süratli girmelerine yardımcı olan Ubisoft Connect oyun kitaplığını senkronize etme dayanağıyla bu hafta kullanıma sunuluyor.

Triss the Season

CD PROJEKT RED, The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition için yeni jenerasyon güncellemeyi 14 Aralık Çarşamba günü yayınlıyor. Güncelleme Steam, Epic Games yahut GOG.com’da oyun saphiplerine fiyatsız olarak sunulurken GeForce NOW üyeleri, çabucak hemen tüm aygıtlarda iyileştirmelerden yararlanabilicek.

Yeni kuşak güncelleme, büyük ölçüde güzelleştirilmiş görseller, yeni bir fotoğraf modu ve Netflix’in The Witcher serisinden ilham alan içerikler getiriyor. Ayrıyeten, oyuna sinematik detaylar katan ışın izlemeli ortam perdeleme, gölgeler ve yansımaların yanı sıra RTX Küresel aydınlatmayı da ekliyor.

Geralt of Rivia’ya evlat edindiği kızı Kehanetin Çocuğu ve güçlü Kadim Kan’ın taşıyıcısı Ciri’yi bulma misyonunda yardım edin. GeForce üyeleri oyunun güncellemesini indirip yüklenmesini beklemeye gerek kalmadan, tüm aygıtlarda oynayabilcek.

Senkronize Olun

GeForce NOW 2.0.47 uygulama güncellemesi, Ubisoft Connect hesaplarını GeForce NOW kitaplığıyla senkronize etme takviyesiyle bu hafta kullanıma sunuluyor.

Üyeler, Ubisoft Connect için bu yeni oyun kitaplığı senkronizasyonu ile Ubisoft oyunlarına daha süratli ve daha kolay erişebilecek. Senkronize edildikten sonra üyeler, tüm aygıtlarda Ubisoft hesaplarına, direkt Ubisoft yahut Epic Games Store’dan satın alınan desteklenen GeForce NOW oyunlarının akışı sırasında otomatik olarak giriş yapabilecek. Bunlar, Rainbow Six Siege ve Far Cry 6 üzere başlıkları içermektedir.

Güncelleme ayrıyeten, Chromebook yerleşik mikrofonlarla sesli sohbete iyileştirmelerin yanı sıra yanılgı düzeltmeleri de içeriyor. Önümüzdeki günlerde PC, Mac ve tarayıcı istemcilerine gelecek olan güncellemeler için beklemede kalın.

‘Tis the Seasons

Aksiyon GeForce NOW’da asla bitmiyor. Bu hafta, buluttan yayınlanan en tanınan oyunlardan kimilerine güncellemelerle birlikte, oynanacak sekiz yeni oyun geliyor.

Üyeler artık GeForce NOW’da mevcut olan Fortnite Kısım 4’e erişebiliyor. Bu kısımda yeni bir ada, yeni dövülmüş silahlar, yeni bir bölge ve ister arazi motosikleti sürmek ister kartopu üzerinde yuvarlanmak olsun, etrafta dolaşmanın yeni yolları yer alıyor. Geralt of Rivia’nın kendisi de dahil olmak üzere yeni bir savaşçı takımı da mevcut bulunuyor.

Genshin Impact’in Sürüm 3.3 “All Senses Clear, All Existence Void” GeForce NOW’da yayınlanmaya hazır. Sürüm, yeni bir aktiflik dönemi, Genius Invokation TCG isimli yeni bir kart oyunu ve iki güçlü müttefik – Wanderer ve Faruzan – daha fazla öykü, cümbüş ve zorluklar getiriyor.

Yeni GeForce Now Oyunları Muhakkak Oldu

İşte bu hafta buluta gelen oyunların tam listesi:

  • Chained Echoes (Steam’da Yeni Sürüm)
  • IXION (Steam ve Epic Games Store’da Yeni Sürüm)
  • Knights of Honor II: Sovereign (Steam ve Epic Games Store’da Yeni Sürüm)
  • Swordship (Steam’da Yeni Sürüm)
  • Togges (Steam’da Yeni Sürüm)
  • SAMURAI MAIDEN (Steam’de Yeni Sürüm, Aralık 8)
  • Saints Row IV (Epic Games Store’da fiyatsız, Aralık 8-15)
  • Assassin’s Creed Valhalla (Steam)
Başa dön tuşu