Yeni Diablo 4 Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı

Yeni Diablo 4 ekran görüntüleri sızdırılmaya devam ediliyor. Toplamda sekiz tane olmak üzere, ortaya çıkan yeni imgeler ile oyuna ait daha fazla ekranı görme fırsatımız oluyor. Ayrıntılar haberimizde.

Diablo 4 için halihazırda devam etmekte olan Family & Friends isimli bir kapalı beta testi süreci var. Geçtiğimiz haftalarda, teste iştirakte bulunan bir kullanıcı tarafından iki kesim halinde kırk beş dakikaya yakın bir oynanış görüntüleri sızdırılmıştı. Önümüzdeki sene çıkması beklenen oyunun genel durumu hakkında fikir sahibi olduğumuz görüntülerin akabinde, bu sefer da yeni ekran manzaraları sızdırıldı.

Yeni Diablo 4 Ekran İmgeleri, Yeni Ayrıntılar Sunuyor

Aşağıdan göz atabileceğiniz sekiz ekran manzarasında, hem karakter yaratma ekranını hem de yetenek ağaçlarının bir kısmını görebilmek mümkün oluyor. Ne var ki sızıntıyı yapan kullanıcı Rus olduğu için, net bir çıkarım yapmak sıkıntı olabilir.

Family & Friends isimli bir kapalı beta testi sonrasında, önümüzdeki vakit zarfında biri kapalı ve biri de açık olmak üzere iki beta testi düzenlenecek. Seçilen oyunculara davetiyeler gönderilmeye başlanmış iken, iştirakte bulunacakların ana öykü sonrasında açılacak olan Nightmare Dungeons, Whispers of the Dead, Fields of Hatred, Paragon Boards ve Helltide üzere kısımları deneme fırsatı bulacaklar. Bunun sebebi ise, oyuncuların Lilith’in Sanctuary’e dönüş kıssasını oyun çıkmadan evvel görmelerinin istenmemesiymiş.

Açık beta testi ise 2023 yılının başlarında düzenlenecek ve rastgele bir şart olmaksızın, dileyen herkes Diablo 4’ü deneme talihi bulacak.

Diablo 4 Konusu

Hikaye olarak bizi kronolojide Diablo 3 oyununun yıllar sonrasına götürecek olan Diablo 4, High Heavens ve Burning Hells hareketlerinin milyonları katletmesinin arkasındaki bir vakitte geçecek ve gücün boşluğunda ünlü isim yine ortaya çıkacak.

Başa dön tuşu