Farming Simulator 25 Tanıtıldı – Webtekno

Popüler çiftçilik simülasyonu Farming Simulator’un yeni versiyonu Farming Simulator 25 tanıtıldı. Microsoft Store’da oyun 135 TL’ye ön siparişe açıldı.

Farming Simulator, ilk defa yayımlandığı dönemden bu yana büyük ilgi çeken bir seri ve kendisi için geniş bir kitle oluşturmuş durumda. Her yıl üstüne koyarak devam eden serideki son yapım ise Farming Simulator 25 oldu. Oyun uzun bekleyişin ardından tanıtılırken bir yandan da Türk oyunseverleri heyecanlandıracak ve muhtemelen hatalı bir fiyat etiketiyle ön siparişe açıldı. 

Oyunda bu yıl küresel bir tarım macerasına atılacak ve Kuzey Amerika’da mısır, Orta Avrupa’da buğday, çeşit çeşit tahıl, sebze ve meyve yetiştirebileceğiz. Toplamda 20 çeşit ekin ekebildiğimiz oyunda ayrıca pek çok çiftlik ve kümes hayvanımız da olabilecek. 

Farming Simulator fragmanı

400’den fazla makine oyuna eklenecek

150’nin üzerinde küresel markaya ait 400’den fazla gerçekçi makine oyuna eklenecek ve bu makineler ile tarım, ormancılık ve hayvancılık faaliyetlerimizi devam ettirebileceğiz. Oyunu ayrıca çok oyunculu modda eşli olarak oynamak da mümkün olabilecek. 

GIANTS Engine 10 kullanılan oyunda fizik kuralları ve grafikler daha da gelişmiş olacak. Dinamik hava efektleri, sis, geliştirilmiş gölgeler, zemin dezenformasyonu gibi görsel geliştirmeler oyuna görsel bir hava katacak. 

Oyun, Microsoft Store’da 135 TL’den ön siparişe çıkarken Year 1’ın da dâhil olduğu paket ise 213,75 TL olacak. Ayrıca ön sipariş verenler McDon Pack’e de ücretsiz olarak sahip olabilecekler. Oyunun Steam fiyatı henüz belli değil ve Epic Store fiyatı da 699 TL. 

Biz Dededen Çiftçiyiz: Farming Simulator 22, Oyuncu Sayısında GTA 5, Battlefield 2042, FIFA 22 Gibi Oyunları Geride Bıraktı

Dışarı Çıkamamak Tarla Sürmeye Engel Değil: İşte Farming Simulator Benzeri 10 Oyun Tavsiyesi

Başa dön tuşu