67 TL değerindeki PC oyunu ücretsiz oldu!

PC oyuncuları için hoş bir haber daha… 67 TL pahasındaki Child of Light, Ubisoft üzerinde fiyatsız oldu! 

67 TL pahasındaki PC oyunu fiyatsız oldu!

Koronavirüs salgınından korunmak için konutlarından çıkmayan milyonlarca insan, meskenlerin sıkılmamak için sinema izliyor, oyun oynuyor, kitap okuyor vs. Oyun şirketleri de bu manada takviye olmak ismine çeşitli kampanyalar düzenliyor.

Bu şirketlerden biri olan Ubisoft da zarurî olmadıkça meskenden çıkmadığımız bugünlerde oyuncuları sevindirecek bir oyunla karşımıza çıkıyor. Ubisoft’un sahibi olduğu Uplay bünyesinde yeni bir fırsat erişime açılarak 28 Mart 16:00’a kadarChild of Light adlı oyun kullanıcılar için fiyatsız olarak sunuluyor. Oyunu bir seferliğine kütüphanenize eklemeniz dahilinde kalıcı olarak erişim sağlayabilmeniz mümkün.

2014’te yayınlanan fantastik RPG oyunu olma özelliği olan Child of Light, günümüzde hala ilgi görmeye devam ediyor. Oyunun kıssası ve birtakım özellikleri ise şu biçimde;

”Lemuria Krallığı ümitsizlik içindedir. Kara Kraliçe Güneş’i, Ay’ı ve yıldızları çalmıştır. Siz Aurora, ruhu Lemuria Krallığı’na getirilen pak kalpli, genç bir prenses olarak oynuyorsunuz. Vazifeniz üç ışık kaynağını geri almak, Kara Kraliçe’yi yenmek ve Lemuria Krallığı’nı uygunlaştırmak.”

Macera sizi bekliyor: Ubisoft Montréal’in yetenekli grubu tarafından, UbiArt Framework kullanılarak geliştirilen Child of Light, peri masallarından esinlenmiş bir RPG’dir. Geniş Lemuria dünyasında harika bir seyahate çıkın ve oranın mistik bölgelerini keşfedin, sakinleri ile etkileşime geçin.

Yaşayan Lemuria dünyası: Lemuria deneyiminiz sırasında dost canlısı perilerden gnome’lara, yabanî kurtlardan karanlık ejderhalara, unutamayacağınız karakterlerle tanışacaksınız.

Canavarlarla ve mistik, şeytanî yaratıklarla savaşın: Aurora karanlıktan gelen yaratıklarla savaşma ve Çalınmış Işıklar’ı geri alabilme gücüne sahiptir. Active Time Battle System’i kullanarak Igniculus ile birlikte savaşın. Bir ateş böceği olan yoldaşınız öbür bir arkadaşınız tarafından da denetim edilebilir olduğundan bu macerayı arkadaşlarınızla yaşayabilirsiniz.”

Sistem ihtiyaçları;

Minimum
İşletim Sistemi :Win XP 32 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci :Pentium 4 3.0GHz ya da Athlon 64 3000+
RAM : 2 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı : 6 GB
Ekran kartı :GeForce 6800 GT ya da Radeon X1900 Serisi(+256MB)
DirectX :DX 9

Tavsiye Edilen
İşletim Sistemi :Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci :Core 2 Duo E4400 2.0GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 3800+
RAM : 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı : 6 GB
Ekran kartı :GeForce 9600 GT 512MB ya da Radeon HD 3850(+512MB)
DirectX :DX 9

Oyunu ücretsiz bir şekilde elde etmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Başa dön tuşu