FIFA 23, Ted Lasso’yu da İçerecek

Electronic Arts tarafından yapılan duyuru ile FIFA 23, Ted Lasso‘yu da içerecek. Hem meslek hem de FIFA Ultimate Team modlarında seçilebilir olacak. Ayrıntılar haberimizde.

Amerikan spor komedi-drama dizisi Ted Lasso, Apple TV+ üzerinden yayınlanıyor. İngiltere Birinci Ligi’nin NBC Sports içeriğinin reklamlarında Jason Sudeikis tarafından canlandırılan tıpkı isimli karaktere dayanan dizide, İngiliz futbol grubunu çalıştırması için Amerikan kolej futbol antrenörü Ted Lasso’nun maceraları ekranımıza geliyor.

FIFA 23, Ted Lasso ile Duygusal Bir Vedaya Hazırlanıyor

Bu hafta içerisinde Electronic Arts tarafından yayınlanan yeni fragman ile Lasso, dizideki hayali futbol kulübü AFC Richmond ile FIFA 23 oyununda menajer olarak karşımıza çıkacak. Beraberinde Jamie Tartt, Dani Rojas, Sam Obisanya, Roy Kent ve Isaac McAdoo üzere karakterlerin de Electronic Arts tarafından yayınlanacak olan son FIFA oyununda yer alması, kusursuz bir kapanışa imza atılmasını sağlayacak.

Söylenene nazaran şayet meslek modunda AFC Richmond ile oynamak isterseniz, İngiltere Birinci Ligi’ndeki rastgele bir ekip ile değiştirmeniz gerekecek. Hayali grup ayrıyeten FIFA Ultimate Team modunda da yer alacak. O denli ki, grubun logosu, formaları, Nelson Road stadyumu, Ted Lasso ve Koç Beard’ın teknik yönetici kartı da kullanılabilir olacak. AFC Richmond içeriklerini FUT misyonlarını tamamlayarak elde edebileceksiniz.

EA Sports Marka Lider Yardımcısı David Jackson, bahis ile ilgili olarak, “Kısa müddette sonlu tecrübeye sahip olan Ted Lasso, futbol tutkusu ve inancın gücü ile birlikte Dünya çapında milyonlarca futbol severe hayat veren kültürel bir fenomen hâline geldi.” yorumunda bulundu.

Bakalım dizinin hayranlarının etkin FIFA oyuncuların ortasına katılacak mı? Bu sayede önümüzdeki sene çıkacak olan EA Sports FC için de şimdiden bir öbür büyük yatırım olması hedefleniyor. Gelişmelerin ne tarafta olacağını merak ediyoruz.

Başa dön tuşu