Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Ücretli Olacak Mı?

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty genişlemesinin fiyatı olup olmayacağı sorusu, resmi açıklama ile yanıtını buldu. Polonya menşeli stüdyo, beklentilerin tersine, genişlemenin fiyatlı olacağını belirtti. Yapılan açıklama haberimizde.

Açık dünya rol yapma oyunu için geliştirilmekte olan Phantom Liberty, geçtiğimiz Eylül ayı içerisinde duyurulmuştu. Ana oyunun haritasına yeni bir bölgenin ekleneceği genişlemenin duyurusunda, karakterimiz V’nin yeni Amerika Birleşik Devletleri için hizmet etmesi ismine bir yemin ettirildiğini görmüştük.

Yeni silahlar, yeni kozmetik eşyalar, kıssa içeriği ile yeni bir olay örgüsü, yeni misyonlar ve şimdi rolü belirtilmemiş olan karakterin olacağı genişlemede, Keanu Reeves de geri dönecek iken Ash isimli ünlü bir radyo DJ’i rolünde Sasha Grey de karşımıza çıkacak.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Fiyatlı Olarak Geliyor

2023 yılı içerisinde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için yayınlanacak olan Phantom Liberty, CD Projekt RED tarafından yapılan resmi açıklama ile fiyatlı olarak yayınlanacak. GamesRadar sitesine gönderilen bir bildiride, Polonya menşeli stüdyo “Genişleme fiyatlandırması için – tam ayrıntıları şimdi açıklamadık, fakat fiyatlı olacak.” açıklamasında bulundu.

Böylesi bir genişlemenin fiyatsız olup olmayacağı merak konusu olmuştu. Gerek son yayınlanan Edgerunners, gerekse de The Witcher 3 içeriklerinin büyük bir kısmının fiyatsız yayınlanması ile Phantom Liberty için misal bir durumun olması beklentileri oluşmuştu. Ne var ki CD Projekt RED, yaptığı açıklama ile bu beklentilere son noktayı koymuş oldu.

Başa dön tuşu