Wo Long: Fallen Dynasty İçin Yeni Fragman Yayınlandı

Mart ayında satışa sunulması beklenen  Wo Long: Fallen Dynasty için yeni bir fragman yayınlandı. Oyundaki düşmanlardan biriyle olan çatışmayı gösteren fragmanı kaçırmayın.


İlginiz Çekebilir: Forspoken Sinematik Fragmanı Yayınlandı


Team Ninja tarafından geliştirilen ve Koei Tecmo tarafından da yayınlanacak olan Wo Long: Fallen Dynasty, 3 Mart 2023 tarihinde satışa sunulacak. Üç Krallık devrinin fantastik versiyonunda geçecek olan oyunda, isimsiz bir askeri canlandıracak ve canavarlar ve şeytanlar ile gayret edeceğiz.

Wo Long: Fallen Dynasty Fragmanı, Aoye Savaşını Gösteriyor

PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilen ve hem konsol hem de bilgisayar tarafında birinci günden Game Pass servisine de eklenecek olan oyun için yayınlanmış olan yeni fragmanda, Aoye isimli bir düşmanla olan gayrete yer verilmiş. Antik Çin periyoduna ait metinlerdeki tasviri ile benzeşen yaratık, ağır bir savaşma tarzı olsa da, akınlarının tesirli ve dikkat edilmez ise ölümcül olacağı her halinden muhakkak. Anlayacağınız üzere, pür dikkat savaşmakta yarar var.

Aksiyon-rol yapma oyunu cinsindeki Wo Long: Fallen Dynasty oyununda, kendi karakterimizi oluşturabiliyor ve özelleştirebiliyoruz. Yakın uzaklıklı taarruzlar için iki seçenek sunulur iken, her bir düşmanın da ahlak derecesi bulunuyor. Bu da çatışmaların ne derece zorlayıcı olduğunu gösteriyor. Çok daha kuvvetli düşmanlar, çok daha kıymetli eşyalar düşürecek. Yakın aralı akın gerçekleştirmemiz durumunda da ruh ölçerimiz vakitle dolacak. En nihayetinde de özel bir atak yapabilmemiz mümkün olacak. Oyunda ayrıyeten ortalarından seçim yapabileceğimiz ve çatışmalarda bize art çıkacak yahut pasif destek sağlayacak beş farklı Divine Beast olacak.

Çizgisel bir ilerleyiş sunacak aksiyon rol yapma oyunu için iki farklı kayıt sistemi var. Battle Flag noktalarından yahut Genuine Qi ismi verilen, karakterimizi geliştirme ve yeni yetenekler açma tecrübesi bize bu imkanı sunacak.

Son olarak, tercihen tek başınıza yahut kooperatif mod ile yanınıza çatışmalarda size yardım edebilecek bir arkadaşınızı çağırabiliyorsunuz.

Başa dön tuşu