Epic Games’in Ücretsiz Oyunu İndirmeye Açıldı (24 Kasım)

Kullanıcılara dağıttığı fiyatsız oyunlar ile dikkatleri üzerine çeken Epic Games, 24 Kasım – 1 Aralık 2022 tarihleri ortasında sunacağı fiyatsız oyunu indirmeye açtı. Pekala Epic Games’in fiyatsız oyunu hangisi olacak? Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunu İndirmeye Açıldı

Uzun vakittir haftada iki oyun ile oyuncuların karşısına çıkan Epic Games, bu hafta bizlere bir fiyatsız oyun çıktı. Lakin kaliteli bir oyun olduğuna kuşku yok. Şayet şimdi Star Wars: Squadrons sahibi değilseniz, olağanüstü bir haftanın sizi beklediğini söyleyelim. EA Motive tarafından geliştirilmiş olan oyunu, 1 Aralık 2022 Perşembe günü TSİ 19:00‘a kadar buradan kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Önümüzdeki haftanın oyunları ise Fort Triumph ve RPG in a Box olarak belirlenmiş.

Star Wars: Squadrons Hakkında

Yıldız Savaşları: Kısım VI – Jedi’ın Dönüşü sonrasında Galaktik İç Savaş’ın bitimine yakın bir periyotta geçen Star Wars: Squadrons, tek oyunculu kıssası ile bir pilotun yerine geçiriyor. Yeni Cumhuriyet özgürlük için savaşacakken İmparatorluk ise nizam beklentisi içinde olacak. Sizin yapmanız gereken ise galaksinin en güzellerinin ortasına katılıp, iki tarafın da bakış açılarından anlatılan kıssada verilen çabaya ortak olmak.

Çok oyunculu modlarda ise, hem Yeni Cumhuriyet hem de İmparatorluk üzere farklı Starfighter sınıflarından araçların denetimine geçerek Yavin Prime ve Galitan uydusu üzere tanınmış ve daha evvelce hiç görülmemiş savaş alanlarında grup olarak stratejik beşe beş savaşlarda taktiksel vazifeleri tamamlamaya çalışacak ya da filonuz ile birlik olup devasa filo savaşlarına girebileceksiniz. Uzay aracınızın donanımını ve görünümünü özelleştirebildiğiniz üzere silahlar, kalkanlar ve motorlar ortasında güç dağılımını gerçekleştirebileceksiniz.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu