Cyberpunk 2077 teması ile konsolunuzu geleceğe götürün!

Sony Interactive Entertainment ve CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 — “Karanlık Geleceğin Askeri” isimli yeni bir PlayStation 4 teması yayınladı.

Temayı PlayStation Store üzerinden fiyatsız olarak indirebilirsiniz. İndirdikten sonra kullanmak istediğiniz temayı PlayStation 4 sisteminin Ayarlar menüsünden Temalar ekranına girerek seçebilirsiniz.

Fütüristik rol yapma oyunu Cyberpunk 2077 PlayStation 4, Xbox One ve PC için 16 Nisan 2020’de Türkçe altyazı seçeneğiyle çıkacak. Cyberpunk 2077 güç, gösteriş ve beden modifikasyonu çılgınlığına kapılmış Night City kümekentinde geçen bir açık dünya aksiyon macera kıssasıdır.

Kanun kaçağı paralı asker V olarak oyna ve ölümsüzlüğün anahtarı olan eşsiz bir implantın peşine düş. Karakterinin sibergereçlerini, yeteneklerini ve oynanış tarzını özelleştir; kararların kıssayı ve dünyayı değiştirdiği devasa bir kenti keşfet. 

Sibernetik güçlendirmelerle donanmış bir siberhaydut ol ve Night City sokaklarında kendi efsaneni yarat. Oyunun en farklı taraflarından biri de yeni fragmanla bir arada kıssaya katılan Keanu Reeves oldu.

Oyunda yen bir karakter olan Reeves ile birlikte maceralara atılabileceksiniz. 

Başa dön tuşu