Yeni ASUS RoG Delta S Kablosuz Kulaklıkları Duyuruldu

Tayvan menşeli telefon ve bilgisayar donanımı ve elektronik şirketi ASUS, yeni ASUS RoG Delta S kablosuz kulaklıkları duyurusunda bulundu. Ayrıntılar haberimizde.

Kablosuz kontakta iki farklı modun bulunacağı birinci RoG (Republic of Gamers) oyuncu kulaklığı olacak Delta S Wireless, 2.4 GHz ve Bluetooth modları ve gelişmiş mikrofon teknolojisi ile satışa sunulacak. Yapılan açıklamanın ayrıntıları şöyle;

Yeni ASUS RoG Delta S Kablosuz Kulaklıkları Geliyor

ASUS Republic of Gamers (ROG), çift mod kablosuz irtibat özelliğine sahip birinci ROG oyuncu kulaklığı modeli olan Delta S Wireless’ı duyurdu. Delta S Wireless modeli, konsollarda, bilgisayarlarda ve taşınabilir aygıtlarda mükemmel tecrübeler sunmak için düşük gecikme periyodik 2,4 GHz ve Bluetooth modlarını kullanıyor. Kulaklıktaki gizli mikrofonlar yapay zeka takviyeli hüzmeleme ve gürültü tedbire teknolojilerinden yararlanıyor. Net irtibat kurma imkanı veren bu kulaklıklar sayesinde kullanıcılar ses kalitesinden ödün vermeden bâtın mikrofonlara sahip kablosuz kulaklıkların sunduğu avantajlardan yararlanabiliyor. Delta S Wireless, 25 saate varan pil ömrüyle kesintisiz oyun tecrübesi sunuyor. Ayrıyeten bu hafif kulaklıktaki ergonomik kulak yastıkları da rahat bir kullanım sağlıyor.

İki farklı kablosuz temas modu

2,4 GHz ve Bluetooth temas seçeneklerine sahip olan Delta S Wireless, bilgisayarlarda, taşınabilir oyun aygıtlarında ve daha birçok aygıtta harika bir kullanıcı tecrübesi yaşatıyor. USB-C 2.4 GHz teknolojisi, yerleşik antenlerden yararlanarak 25 metre araya kadar neredeyse anında sinyal transferi yapabiliyor. Misal bir formda, Bluetooth modu da düşük gecikme vadeli ilişki kurarak sesleri kusursuz bir biçimde iletiyor.

Yapay zeka takviyeli hüzmeleme ve gürültü tedbire teknolojilerine sahip mikrofonlar

Delta S Wireless’ta oyuncunun ağzının önünde 40 derecelik bir alanı hedefleyen bu Yapay Zeka Dayanaklı Hüzmeleme Özellikli Mikrofonlar başka taraflardan gelen art plan gürültüsünü filtreliyor ve konuşma sesinin net iletilmesini sağlıyor. Yapay zeka takviyeli gürültü tedbire özelliği ise klavye ve mouse sesi üzere 500 milyondan fazla çeşit art plan gürültüsünü %95’e kadar azaltıyor. Bu teknolojiler birlikte insan sesinin daha doğal ve net halde alınmasını sağlıyor.

Mikrofonların gizlenmiş tasarımı, saplı mikrofonlarda rastlanan çıkma ve makus pozisyonlandırma üzere meseleleri ortadan kaldırıyor. Delta S Wireless yüksek kaliteli sesle bağlantısı rahatlık ve tarzla birleştirerek oyunlar ve yayın için ülkü bir eser haline geliyor.

Özel ASUS Essence sürücüleri

Delta S Wireless, standart kulaklıklara kıyasla daha istikrarlı, daha derin ve ağır sesler sunabiliyor. Her kulakta bulunan 50 mm ASUS Essence şoförleri sesleri bozulma olmadan daha detaylı halde sunuyor. 12 derece eğimle yerleştirilen şoförler sesi direkt kulak kanalına ileterek rahatlığı ve ses kalitesini artırıyor. Hava geçirmez kısım ise daha kararlı ve güçlü sesler oluşturulmasını sağlıyor. Tüm bunlarla birlikte, ROG Hyper-Grounding teknolojisiyle özel bir yerleşime sahip çok katmanlı devre bir kartı sayesinde elektromanyetik parazit önleniyor ve daha saf, daha net sesler elde ediliyor.

Oyun maratonlarına hazır

Delta S Wireless, 25 saate kadar pil ömrü sunuyor. Süratli şarj özelliği sayesinde, 15 dakikalık şarjla 3 saat kullanım sunan eser, uzun oyun maratonlarının kesintiye uğramasını önlüyor. Sadece 318 gram tartısındaki Delta S Wireless’ta insan kulağının formuna son derece uygun D biçimli ergonomik kulak yastıkları bulunuyor. Gereksiz temas noktalarını %20 oranında azaltan bu tasarım çok daha rahat bir kullanım sağlıyor. Delta S Wireless’ta biri protein deri biri file kumaş olmak üzere iki set kulak yastığı bulunuyor. Her iki yastık da uzun mühlet kullanımda rahatlık sunuyor.

Kullanışlı Armoury Crate yazılımı kullanıcılara yapay zeka dayanaklı gürültü tedbire, ses profilleri ve öbür ayarlar üzerinde tam denetim ve ferdileştirme imkanları sağlıyor. Kullanıcılar kulaklıklarını çeşitli oyunlar ve kullanım senaryoları için özel olarak ayarlayabiliyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kulaklık

  • Bağlantılar: USB-C 2.4 GHz yahut Bluetooth
  • Sürücü: 50 mm
  • Sürücü gereci: Neodimiyum mıknatıs
  • Frekans tipi: 20 Hz – 20kHz
  • Özdirenç: 32 ohm

Hüzmeleme Özellikli Mikrofon

  • Dijital mikrofon: Her tarafa hüzmeleme
  • Gürültü tedbire: Yapay Zeka Takviyeli Gürültü Engelleme Teknolojisi
  • Frekans yansısı: 100 Hz – 10kHz
  • Duyarlılık: – 37 + / – 1 dB
Başa dön tuşu