Epic Games’in Ücretsiz Oyunu İndirmeye Açıldı (14 Temmuz)

Amerika menşeli yayıncı, haftalık olarak fiyatsız dağıttığı oyunlar ile biz oyuncuları sevindirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz Perşembe günü yapılan açıklama sonrasında, bu haftaki Epic Games’in fiyatsız oyunu da indirmeye açıldı. Beraberinde ufak da bir sürpriz sizi bekliyor. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunu Artık İndirilebiliyor

Ancient Enemy ve Killing Floor 2 oyunlarının kullanıcılara sunulduğu geçtiğimiz hafta, bugünün oyununun ise Wonder Uzunluk The Dragons Trap olduğunu öğrenmiştik. Geçtiğimiz dakikalarda indirmeye açılan oyunu ve Idle Champions of the Forgotten Realms için de Gladiators of the Black Pits Pack içeriğini, buradan 21 Temmuz 2022 Perşembe günü TSİ 18:00‘a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Önümüzdeki haftanın oyunları ise Shop Titans ve Tannenberg olarak seçilmiş.

Wonder Uzunluk The Dragons Trap Hakkında

Güzel, elle çizilmiş animasyonlar ve tekrar orkestra ile bestelenmiş müzik altyapısı ile geliştirilen kült klasik, eşsiz bir keşif, aksiyon ve macera harmanıyla dönüyor!

Meka-Dragon tarafından yarı insan, yarı sürüngen ucubesi olarak lanetlenen sen, bir şifa arayışındasın! İnsan formuna dönmenin tek yolu laneti kaldırma gücüne sahip sihirli bir eşya olan Semender Haçı’nı bulmak…

Aksi canavarlar ve egzotik ejderhalarla dolu kontaklı, engin pozisyonlar boyunca seyahat et! Bu ejderhaları katlettikçe lanet derinleşecek ve seni farklı hayvanlara dönüştürecek…

Klasik karakter Hu-Man yahut uzun vakittir beklenen başrol oyuncularından Hu-Girl olarak oyna!

Lizard-Man, Mouse-Man, Piranha-Man, Lion-Man, Hawk-Man olarak oyna! Monster Land’in sırlarını keşfetmek için bunların eşsiz yeteneklerini kullan!
Çağdaştan 8 bit grafik ve sese istediğin vakit, hatta oyunun ortasında bile geç!

Hem sıradan ve hem uzman oyuncular, arkadaşlar ve aile için uygun 3 zorluk düzeyinin tadını çıkar.

Epic’e Özel Baeloth’s Gladiators of the Black Pits Pack Hakkında

  • Açılacak Şampiyonlar: Deekin (1. Slot), Widdle (2. Slot), Baeloth (4. Slot), Freely (7. Slot), ve Havilar (9. Slot)
  • Deekin Sandıkları: 16 Altın Deekin Sandığıyla 2 garantili Parlak ekipman kartı
  • Widdle Sandıkları: 16 Altın Widdle Sandığıyla 2 garantili Parlak ekipman kartı
  • Baeloth Sandıkları: 16 Altın Baeloth Sandığıyla 2 garantili Parlak ekipman kartı
  • Freely Sandıkları: 16 Altın Freely Sandığıyla 2 garantili Parlak ekipman kartı
  • Havilar Sandıkları: 16 Altın Havilar Sandığıyla 2 garantili Parlak ekipman kartı
  • İki Hafta Vadeli Güçlendirici İksirler*: 1 Gem Hunter İksiri ve 1 Destansı Gold Hunter İksiri
  • Özel Bir Görünüm: Black Pits Baeloth
  • Özel Bir Eşlikçi: Baby Tarrasque

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epey sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu