Epic Games’in Ücretsiz Oyunları İndirmeye Açıldı (29 Eylül)

Kısa bir mühlet evvel resmi sayfada yapılan güncelleme ile Epic Games’in fiyatsız oyunları da indirmeye açıldılar. Önümüzdeki yedi gün boyunca tekrar iki oyunu kütüphanenize eklemeniz mümkün olacak. Şayet platform ve simülasyon oyunları ilginizi çekiyor ise, kötü olmayan alternatifler sizi bekliyor diyelim. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları İndirilebilir Oldu

Şu anda mağaza üzerinden fiyatsız olarak indirebileceğiniz oyunlardan birisi, bağımsız geliştirici 13AM Games tarafından hem geliştirilmiş hem de yayınlanmış olan Runbow iken başkası ise drone yarışları yapabileceğiniz The Drone Racing League Simulator. Bu oyunlara fiyatsız sahip olabilmek için, 6 Ekim 2022 Perşembe günü TSİ 18:00‘a kadar buradan kütüphanenize eklemek olacak. Önümüzdeki haftanın oyunları ise Rising Hell ve Slain: Back From Hell olarak seçilmiş.

Runbow Hakkında

13AM Games tarafından hem geliştirilen hem de yayınlanan Runbow, tercihen tek başınıza yahut rekabete dayalı modlarda sekiz arkadaşınız ile mahallî ağ üzerinden yahut çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz keyifli bir platform oyunu oluyor. Adventure modunda, Poster District’i berbat niyetli Satura’dan kurtaracağınız yüz kırktan fazla kısım bulunuyor.

Bunların yanı sıra, Shovel Knight, CommanderVideo, Shantae ve Lilac üzere farklı karakter kostümleri açabilmeniz de mümkün oluyor.

The Drone Racing League Simulator Hakkında

DRL Simulator, en güzel FPV yarış ve simülasyon oyunudur. DRL Simulator, yüksek tempolu dron yarışının yanı sıra sağlam ve daima geliştirilebilen bir özellik seti sunar. Gerçek hayattaki DRL pilotlarının rekabet ettiği pistlere sahiptir ve bunlara her dönemde yenileri eklenir.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epey sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu