Hitman 3 Freelancer Modu Seneye Kaldı

Geliştirici ve yayıncı pozisyonundaki IO Interactive tarafından yapılan duyuru ile Hitman 3 Freelancer modu için yayın tarihi ertelendi. Esasen bu yılın ikinci yarısında yayınlanması beklenen mod için, 2023 yılının başlarını beklemek durumundayız. Ayrıntılar haberimizde.

Hitman 3 Freelancer Modu Bu Yıla Yetişemeyecek

Hitman 3 için yayınlanacak olan Freelancer modu, yılın başlarında IO Interactive tarafından yayınlanan 2022 içerik yol haritası ile ortaya çıkmıştı. Paylaşılan ayrıntılarda, bu yılın ikinci yarısında yayınlanacağı ve Roguelike elementleri, stratejik planlama ve özelleştirilebilir inançlı mesken içereceği söylenmişti. Lakin modun tarihi, resmi duyuru ile 26 Ocak 2023 olarak güncellendi. Lakin bunun makus olduğu kadar düzgün yanı da var. O denli ki, çıkışı ile World of Assassination üçlemesindeki çabucak hemen her yeri içerecek.

Geliştirici stüdyo tarafından yapılan açıklamaya nazaran, Freelancer modunun çıkışı öncesinde, birincil misyonu sunucular için gerilim testi olacak bir kapalı teknik test gerçekleştirilecekmiş. Bunun bir öbür gayesi ise, oyuncuların iktisat ve basamak kaydetme mekaniklerine nasıl bir yaklaşımda bulunacakları ile ilgili olarak daha uygun bir fikir sahibi olmak ve duruma nazaran ayarlamalar ve istikrar değişiklikleri yapabilmek.

Kasım ayı içerisinde Steam üzerinden başlayacak ve seçilen oyuncuların iştirakte bulunacağı test sırasında, inançlı meskeni özelleştirme, kartel başkanlarını ortadan kaldırma ve çeşitli ustalıkların kilidini açmak dahil olmak üzere modun temel elementlerini deneme talihi sunulacakmış. Net tarih ve nasıl erişimde bulunacağımıza dair ayrıntılar da bu ayın sonlarına yanlışsız paylaşılacak Road to Freelancer ile verilecekmiş.

Başa dön tuşu