Epic Games’in Ücretsiz Oyunları İndirmeye Açıldı (13 Ekim)

Geçtiğimiz dakikalarda güncellenen mağaza sayfası ile Epic Games’in fiyatsız oyunları indirmeye açıldı. Arkadaşlarınız ile kooperatif olarak oynayabileceğiniz rogue-lite tipinde sempatik bir oyun arıyorsanız, tercih edilebilir bir alternatif sizi bekliyor olabilir. Başka oyun ise hayatta kalma-korku tipinde. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları İndirmeye Açıldı

Bu hafta bizlere sunulmuş olan ToeJam & Earl: Back in the Groove!, kütüphanenizdeki kooperatif olarak oynanabilen rogue-lite oyunlara bir yenisini ekleyecek. Şayet hayatta kalma-korku tipi oyunları seviyorsanız da Darkwood‘u kaçırmayın. 20 Ekim 2022 Perşembe günü TSİ 18:00 öncesinde buradan kütüphanenize eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sahip olabileceksiniz. Pekala önümüzdeki haftanın oyunu hangisi olacak? Epic Games tarafından açıklanana nazaran, Evoland Legendary Edition ve Fallout 3: Game of the Year Edition da önümüzdeki hafta boyunca kullanıcılara sunulacak olan sıradaki fiyatsız oyunlar olacak.

ToeJam & Earl: Back in the Groove! Hakkında

HumaNature Studios tarafından hem geliştirilen hem de yayınlanan ToeJam & Earl: Back in the Groove!, serinin dördüncü oyunu olup 2019 yılı içerisinde satışa sunulmuştu. Yepyeni oyunun dört kişi çevrimiçi ve lokal kooperatif dayanağının yanı sıra, klasik konsol oyunlarının en düzgün özellikleri ve çeşitli iyileştirmeler ile yenilenmiş hali oluyor.

Hikaye olarak dünyaya düşen karakterlerimiz, etrafa saçılan Rapmaster Rocket aracının modüllerini bulmaya çalışacaklar. Daima olarak değişen dünyada, keşfedebileceğiniz bâtın yerler da sizleri bekleyecek.

Darkwood Hakkında

Gündüzleri bu bereketli, daima değişen dünyayı gezip keşfet, sonra da kulübene kapan ve şafağın sökmesi için dua et.

  • Hayatta kalma-korku tecrübesini kuş bakışı açıyla yaşamak hayli ürpertici.
  • Herhangi bir işaret yahut yardım yok. Marifetlerini sına ve her şeyi kendi başına ortaya çıkar.
  • Gündüzleri büsbütün rastgele oluşturulan dünyayı keşfet, ormanlarda dolaş, gereç topla, silahlar yap ve yeni gizemler keşfet.
  • Geceleri ise, bir barınak bul, barikat kur, tuzaklar hazırla, sonra da karanlıkta ortaya çıkan şeylerden saklan ve onlardan korun.
  • Mutasyona uğramış şeylerden elde ettiğin esansları kanına enjekte ederek marifet ve bonus kazan. Fakat yan tesirlere karşı dikkatli ol…
  • Darkwood dünyasını, onun sakinlerini ve öykünü etkileyecek seçimler yap.
  • Ürkünç karakterlerle tanış, öykülerini öğren ve mukadderatlarına taraf ver. Ve unutma – hiç kimseye güvenme.
  • Gece sona erdiğinde, gerçeklik ve kabuslar ortasındaki çizgi bulanıklaşmaya başlar. Darkwood’a adım atmaya hazır mısın?

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu