Far Cry 6 Game of the Year Sürümü Satışa Sunuldu

Geçtiğimiz hafta içerisinde Aggiornamenti Lumia tarafından Twitter üzerinden yapılan paylaşım ile Far Cry 6 Game of the Year sürümü sızdırılmıştı. Bugün prestijiyle da gelişmiş Far Cry 6 sürümü satışa sunuldu. Ayrıntılar haberimizde.

Epic Games ve Ubisoft mağazalarında 539 TL, PlayStation mağazasında 959 TL ve Xbox mağazasında da 950 TL fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda. Şayet ana oyunu Ubisoft mağazasında almışsanız, 399 TL daha vererek Game of the Year geliştirmesi yapabiliyorsunuz.

Far Cry 6 Game of the Year Sürümü Yayınlandı

Lost Between Worlds ismiyle yeni bir genişletme paketinin içeriğe dahil edildiği sürümde, yeni bir zorluk derecesi, cephane değişim, ferdi ekipmanlar, Joseph Seed, Pagan Min ve Vaas Montenegro karakterlerine odaklı içerikleri ve Far Cry 3 Blood Dragon oyununu kapsayan Dönem Kartı ve yayınlamış bütün güncellemeler bulunacak. Başka bir deyişle, son Far Cry 6 oyununa sahip olmuş olacaksınız.

Far Cry 6 Hakkında

Ubisoft Toronto tarafında geliştirilen Far Cry 6, oyuncuları günümüz gerilla ihtilalinin kalbine sürükleyen, açık dünya birinci şahıs nişancı oyunudur. Yara adasında Lider Antón Castillo, oğlu Diego’yu kendi ayak izlerini takip etmesi için yetiştirirken ulusunu eski ihtişamına geri döndürme kelamı verdi.

Ancak cennetin de bir bedeli var zira ülkesini zenginleştirmek demek, görüşüne karşıt düşenlere boyun eğdirmesi manasına gelir. Oyuncular, Yara’dan kaçmaya çalışan fakat sonunda devrimci küme Libertad’a katılan, askeri okuldan terk bir yerli olan Dani Rojas olarak Yara’yı özgürleştirme emelini üstlenecekler. Dani olarak oyuncular, şimdiye kadarki en yaratıcı ve yenilikçi cephanelik ile Far Cry üslubu “Resolver” yani tahlilci gerilla savaşının adrenalini ve kaosunu yaşayacaklar.

Başa dön tuşu