EA SPORTS FC 24’te Komik Bug: Düzeltme Çalışmaları Başladı

EA SPORTS FC 24’te garip, komik ve sinir bozucu bir bug tespit edildi. Ada Hegerberg isimli bir futbolcuda meydana gelen bug, oyun deneyimini büyük oranda bozuyor. Electronic Arts, sorunun farkında olduğunu ve düzeltme çalışmalarına başladığını duyurdu.

Electronic Arts’ın 29 Eylül itibarıyla tüm oyuncuların erişimine açılacak futbol oyunu EA SPORTS FC 24, şu an için Ultimate sürüm satın alan oyuncular için erken erişime açıldı. Hâl böyle olunca futbol tutkunu oyuncular, son günlerde EA SPORTS FC 24’e odaklanmış durumdalar. Oyunla ilgili gelen ilk haberlerse çok da iyi değil. Daha ilk günden garip, bir o kadar da komik bir bug tespit edildi. Bug’ın farkında olan Electronic Arts, düzeltme çalışmalarına başladı.

EA SPORTS FC 24’te yaşanan bug’ın etkilediği tek futbolcu, Ada Hegerberg. Ultimate Team modunda ilk 11’inizde Hegerberg varken maça girdiğinizde Hegerberg ile top sürmek, çoğu zaman imkânsız oluyor. EA, oyuncuyu geçici olarak paketlerden kaldırmış durumda. Ayrıca bu oyuncuyu kadrosundan çıkartmayan oyuncular, hata düzelene kadar müsabakalara giremeyecekler

İşte EA SPORTS FC 24’te ortaya çıkan bug

Başa dön tuşu