Cyberpunk 2077 Genişletme Paketi Phantom Liberty Duyuruldu

CD Projekt RED stüdyosunun, Cyberpunk 2077 oyununu düzlüğe çıkartmanın yanı sıra bir genişletme paketi üzerinde çalıştığını da biliyoruz. Birçok kere ertelenmesinin akabinde, Nisan ayında yayınlanan 2022 planlarına ek olarak, bahsi geçen genişletme paketinin de 2023 yılına kaldığını öğrenmiştik. Son olarak Haziran ayında da yaşanan sızıntı sonrasında, bugünün Night City Wire yayını sırasında Cyberpunk 2077 genişletme paketi Phantom Liberty en nihayetinde duyuruldu.

Her ne kadar net bir tarih verilmemiş olsa da, beraberinde yeni bir kıssanın de ekleneceği genişletme paketi, rastgele bir erteleme durumu olmadığı takdirde, 2023 yılı içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Cyberpunk 2077 Genişletme Paketi Phantom Liberty Geliyor!

Fragmanda da görebileceğimiz üzere V, yeni Amerika Birleşik Devletleri için hizmet etmesi ismine bir yemin ediyor. Aslında ettiriliyor desek daha gerçek olur. Ana karakterlerden birisi olacak olan Johnny Silverhand de her vakit olduğu üzere durum hakkındaki yorumunu da eksik etmiyor.

Bunun dışında, kullanabileceğimiz yeni bir silahı ve yeni bir karakter de ekranımıza geliyor. Yeni Amerika Birleşik Devletleri ile ilgili bir rozet taşıyan yeni karakter ile görünüşe nazaran sık bir münasebetimiz olacak. Tahminen de kıssada kilit bir rolü olup da fazla karşımıza çıkmayacağı bir rolü de olabilir. CD Projekt RED tarafından çok fazla bir ayrıntı paylaşmadığı için, yürütebileceğimiz iddialar de haliyle sonlu.

Bu yeni içerik ile oyunun casusluk ve tansiyon tarafına ağırlaşmak istediği her halinden muhakkak olan Polonya menşeli geliştirici, PC, PlayStation 5, Stadia ve Series X için yayınlanacak olan Phantom Liberty ile haritaya yeni bir bölge de ekleyecek.

Başa dön tuşu