Crysis Remastered Trilogy, Kasım’da Steam’e de Geliyor

Crysis Remastered Trilogy, önümüzdeki ay içerisinde Steam mağazasına da gelecek. Resmi tarih duyurusuna ek olarak, halihazırda Crysis Remastered sahibi olanları için avantaj da açıklandı. Ayrıntılar haberimizde.

2013 yılından bu yana derin bir uykuda olan Crysis serisi, 2020 yılının Eylül ayı içerisinde PC, PlayStation 4, Switch ve Xbox One için çıkışını gerçekleştiren Crysis Remastered ile uyanmıştı. Birinci etapta bir yıllığına Epic Games mağazasına özel olan yenilenmiş sürüm, geçtiğimiz yılın Eylül ayı içerisinde Steam mağazasına da gelmişti.

Aynı durum Crysis Remastered Trilogy için de geçerli olacak. 2021 yılının Ekim ayı içerisinde yeniden PC ve PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series konsollarında oyuncular ile buluşmuş olan üçleme paketi, bir yıllığına Epic Games mağazasına özel kalmasının akabinde, 17 Kasım 2022 tarihinde Steam kullanıcıları ile de buluşacak. Bahsi geçen paketin içeriğinde, Crysis Remastered oyununa ek olarak Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered da bulunuyor.

İçerikteki oyunların mevcut jenerasyon konsol versiyonları, 4K çözünürlük dayanağının ve 60 FPS akıcılığında oynayabilmenin yanı sıra yüksek çözünürlüklü dokular, güzelleştirilmiş aydınlatma, geliştirilmiş karakter ve silah modelleri ve ortamlar ve ek olarak PC versiyonu da Işın İzleme takviyesi sunacak.

Halihazırda Steam mağazasında istek listenize alabiliyorsunuz. Şimdilik fiyat bilgisi olmasa da, ilk haftasında % 40 indirimli olarak satılacak. Halihazırda Crysis Remastered oyunu sahipleri de üçleme paketine yedi gün boyunca % 55 indirim ile sahip olabileceksiniz.

Crysis Remastered Hakkında

Oyunun kıssası kolay bir vazife ile başlıyor. Lakin Kuzey Kore adalarının yaratık sürüsü tarafından istila edilmesiyle büyük bir savaş patlak veriyor. Nomad kod isimli Birleşik Devletler Ordusu Delta Gücü askeri Jake Dunn rolündesiniz. Senaryo boyunca giydiğiniz Nanosuit sayesinde görünmezlik, zırh, güç ve daha süratli koşma özellikleriniz olabiliyor. Bu da gireceğiniz her türlü savaşta farklı stratejiler uygulayabilmenize imkan tanıyor. Nanosuit dışında ziyadesiyle geniş bir mühimmat yelpazesi de sunuluyor.

Crysis 2 Remastered Hakkında

Devam oyununun konusuna nazaran dünya, bir dizi iklimsel felaket ile tahrip olmuş ve toplum da bütünüyle yok oluşun eşiğindedir. Tüm bunlar yetmezmiş üzere, yaratıklar da geri dönmüş ve dünyanın en sembolik New York kentini tarumar ederek insanlığı yok etmek için tam bir istila haline geçmiştir.

Biz ise bu sefer Alcatraz isimli Kuvvet Keşif Piyadesi rolündeyiz. Geleceğin çatışma güçlendirme teknolojisini barındıran Nanosuit 2 ile son deva olup, New York genelindeki düşmanlarımız ile savaşarak insanlığı yok oluştan kurtarmaya çalışıyoruz.

Crysis 3 Remastered Hakkında

New York kenti devasa nanodome tarafından yayılmakta olan şehirsel yağmur ormanına dönüştürülüyor. Prophet olarak yedi farklı bölgede insan ve yaratık güçlerine karşı, Nanosuit kıyafetinin sunduğu üst seviye teknolojileri kullanarak savaşmanız gerekecek. Dünyayı kurtarma gayenize giden yolda, tercihen direkt atak yahut Predator Bow da kullanarak kapalılık odaklı bir oynanışı sergileyebilmeniz mümkün olacak.

Başa dön tuşu