Gears 5 Xbox Game Pass Ultimate üyeleriyle buluştu

Merakla beklenen oyunun resmi çıkış tarihinden 4 gün evvel üyelerine oyunu deneyimleme fırsatı sunan Game Pass Ultimate platformuna kısa bir müddet için 2 aylık 170TL yerine sadece 11.80 TL’ye üye olmak mümkün.

Gears 5 Xbox Game Pass Ultimate üyeleriyle buluştu

Xbox’ın Konsol için Game Pass, PC için Game Pass ve Xbox Live Gold üyeliklerinin içeriklerini tek başına oyun severlere sunan Premium platform Game Pass Ultimate, üyelerini artık de resmi çıkış tarihinden 4 gün evvel Gears of War serisinin yeni oyunu Gears 5 ile buluşturuyor. Üstelik Game Pass üyeleri, Gear 5’in standart sürümüne sahip olacakken Ultimate üyeleri, Gears 5 Ultimate Edition’ı oynayabilecek. Microsoft, kısa müddetli bir kampanyayla, aylık fiyatı 84.99 TL olan Game Pass Ultimate için 2 ay üyelik fiyatını 11.80 TL’ye indirildi.

Gears 5 gelişmiş grafikleriyle öne çıkıyor

Oyun dünyasının en çok beğeni toplayan serilerinden olan Gears, beş heyecanlı mod ve şimdiye kadarki en derin senaryo moduyla hiç olmadığı kadar sevenlerini büyüleyecek. Kıyasıya geçen savaşların temposu, yeni, agresif, riskli ortak vazife modları, yeni ve klasik haritalar, ödüllü rekabetçi tarzları ve yeni kahraman yetenekleri ile Gears 5, konsol ve PC üzerinde hayranlarının vazgeçilmezi olmaya devam edecek.

Başa dön tuşu